Skocz do zawartości

DENTYSTA W USA


Callan

Rekomendowane odpowiedzi

ja teraz biegam przed wyjazdem do dentysty chodz zęby mam dobre bo nie chce ryzykować jakiejkowiek wizyty u dentysty w usa tam to kosztuje od 500$ w góre, gdzieś ktoś mi mówił że za wstawienie zęba dętysta wzioł 3tyś $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie przesadzajcie, historie kraza rozne, czesto daleko odbiegajace od faktow.

Ja, zarowno jak moj brat, bylam ostatni u dentysty i moge wam przytoczyc cennik:

Zwykle wypelnienie pomiedzy $100 a $500 - zaleznie od zeba, wielkosci ubytku itp.

Kanalowka okolo $700 (bez wypelnienia). Do tego wypelnienie dodatkowo.

Czyszczenie zebow (sciaganie kamienia, pastowanie etc.) okolo $190.

Wklad koronowo-korzeniowy (bez korony) $400.

Korona porcelanowa $1100.

O mostach nawet nie mowie bo nie sadze ze kogokolwiek to interesuje :lol:

Oczywisce ceny te nie sa ostateczne ani srednie. Sa ta ceny ktore oferuje dentysta do ktorego chodze.

Jak w kazdym biznesie trzeba sie rogladac za nizszymi cenami bo konkurencja jest duza.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie przesadzajcie, historie kraza rozne, czesto daleko odbiegajace od faktow.

Ja, zarowno jak moj brat, bylam ostatni u dentysty i moge wam przytoczyc cennik:

Zwykle wypelnienie pomiedzy $100 a $500 - zaleznie od zeba, wielkosci ubytku itp.

Kanalowka okolo $700 (bez wypelnienia). Do tego wypelnienie dodatkowo.

Czyszczenie zebow (sciaganie kamienia, pastowanie etc.) okolo $190.

Wklad koronowo-korzeniowy (bez korony) $400.

Korona porcelanowa $1100.

O mostach nawet nie mowie bo nie sadze ze kogokolwiek to interesuje :lol:

Oczywisce ceny te nie sa ostateczne ani srednie. Sa ta ceny ktore oferuje dentysta do ktorego chodze.

Jak w kazdym biznesie trzeba sie rogladac za nizszymi cenami bo konkurencja jest duza.

Powodzenia!

Jak to nie przesadzajcie!! Ceny przytoczone przez ciebie sa duze, polecam zadbanie o zęby jeszcze w Polsce. Nie poto jedę do stanów aby wydawać kosmiczne sumy na dętystę (w polsce zapłacę o wiele mniej) a te pieniądze wole przeznaczyć na podrózowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, co za problem pochodzic teraz do dentysty i wszystko poleczyc

masz jeszcze czas do wyjazdu

no chyba, ze komus wyrzynaja sie osemki i trzeba chirurgicznie to zalatwiac to nie ma za fajnie

Właśnie zostałą mi do zapląbowania jedna ósemka. Idę w środę więc trzymaj za mnie kciuki aby nie bolało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...