Skocz do zawartości

Czy moge NIE pojawic sie u pracodawcy z targow pracy?


Maja20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :lol:

mam pytanie do starych wyjadaczy WAT :lol: czy moge nie pojawic sie u pracodawcy, z ktorym podpisalam umowe na targach pracy?? Na program jade z YTP i praca z targow pracy, jak sie domyslacie, nie jest zbyt pasjonujaca i co gorsze, nie jest tez dobrze platna (tak miedzy nami, to raczej zle platna :lol: mam rozne informacje, miedzy innymi takie, ze ludzie jechali do USA, nie pojawiali sie u swoich pracodawcow i na miejscu udalo im sie znalezc swietne prace, dzieki czemu wychodzili na swoje :) inne zrodla (YTP) strasza, ze za taki numer grozi anulowanie wizy i tym podobne problemy (lacznie z deportacja).... Zdaje sobie sprawe, ze takie straszenie to lekka przesada, ale jak to wyglada tam na miejscu???? Czy rzeczywiscie mozna nie pojawic sie u pracodawcy i nie miec zadnych problemow??? Z gory wielkie dzieki za odpowiedz ;)))) Bede wdzieczna za wszystkie Wasze info odnosnie doswiadzczen zwiazanych z tym tematem. Na pewno pomoga mi one podjac decyzje juz w USA :D))

Wielkie dzieki i pozdrowienia

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :lol:

wielkie dzieki za odpowiedz, ale mozesz dokladnie napisac, co to znaczy, ze poinformowales biuro? :) zadzwoniles do biura juz ze stanow??? czy przed wylotem? Troche sobie nie wyobrazam, ze ide teraz do YTP i mowie im, ze nie bede pracowac u ,,ich" pracodawcy.. ;-)

dzieki i pozdrawiam

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...