Skocz do zawartości

jakie dokumenty do wizy H1B


Rekomendowane odpowiedzi

www.prawoimigracyjneusa.com tam sprawdz

a jesli chodzi Ci o dokumenty potwierdzajace poziom Twojego przygotowania zawodowego to zalatw wszystko co sie da :(

Brzmi to tak troche zagatkowo :? ale jesli bardzo chcesz to moge na maila Ci wyslac cos bardzo fajnego w formacie pdf, za co musialem niestety zaplacic ale z przyjemnoscia sie podziele informacja za free. Sa to informacje ktore bardzo Ci pomoga i rozwieja wszelkie watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Brzmi to tak troche zagatkowo Confused ale jesli bardzo chcesz to moge na maila Ci wyslac cos bardzo fajnego w formacie pdf, za co musialem niestety zaplacic ale z przyjemnoscia sie podziele informacja za free. Sa to informacje ktore bardzo Ci pomoga i rozwieja wszelkie watpliwosci.

Mysle, ze takie informacje na pewno pomoga kazdemu, kto bedzie chcial sie starac o h1b a takich osob jest na tym forum wiele, dlatego mysle, ze byloby dobrze zagadac z adminem, zeby tego pdf-a wrzucic jakos na forum i przykleic caly ten temat, a przez to unikneloby sie wielu tych samych pytan i rozsylania tego do kazdego chetnego na maile. Tak byloby prosciej, szybciej i chyba mniej klopotliwie dla wlasciciela, ktory jak napisal chce sie tymi informacjami z forumowiczami podzielic.

Decyzja oczywiscie w rekach Radzia, no i admina tez. :rotfl2:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Czesc Wszystkim,

Czy ja rowniez moglabym prosic o przeslanie mi informacji dotyczacych H1B(mowa jest tutaj o informacjach w formacie pdf), bylabym bardzo wdzieczna. Sama jestem zainteresowana staraniem sie o wize H1B, i w tej chwili zdobywam informacje.

Moj adres to : oliwias@tlen.pl

Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mogla to tez poprosze o ten plik: zzz-top@o2.pl

Chcialabym zaproponowac powstania jakiegos jednego postu lub nawet artykulu na temat zdobywania wizy H1B. Jak caly proces wyglada, na co trzeba uwazac, jakie sa wymagania , jakie mozna napotkac problemy.

Wydaje mi sie ze zebranie wszystkich wiadomosci z tego forum w calosc i usystematyzowanie ich pomoglo by wielu osobom.(nie wspominajac o zaoszczedzonym czasie oraz pozbyciu sie sprzecznych informacji)

pozdr.

zzztoppl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...