Skocz do zawartości

czy ma ktos szczegółową liste żywnosci która mozna wziąść???


Rekomendowane odpowiedzi

żywności??

po co będzisz zabierał ze soba jedzenie

chyba tylko na przelot ale i tak w samolocie cos dostaniesz

w usa maja WSZYSTKO! :lol:  

nie lecisz przeciez do Somali albo na Syberie

na miejscu kupisz co bedziesz chcial

staryyy dzieki za twoja odpowiedz.. ale prosiłem o liste a nie odpowiedz ze na miejscu wszystko jest... to tez wiem bez odpowiedz... nie zrozum mnie źle w tym wpadku... ale chodzi mi o szczegółowa liste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje, ze wieprzowiny wolowiny nie mozna brac

kurczakow pewnie tez nie

tez z checia wzialbym jakas szyneczke czy kabanosy

jak cos to zawsze mozesz zapomniec im pokazac

a nie ma gdzie jakiejs szczegółowej listy tych produktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, tyle tych produktów jest... było juz kiedys mówione że w metalowych opakowaniach raczej odpada...

Prędzej znajdziesz gdzieś info odnośnie kategorii żywnosci których nie można wwozić - typu "polish kiełbasa" itp.

Mozesz wziąć pare rzeczy byle nei za dużo, zawsze mozesz wytłumaczuć, że na własny użytek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie wolno wwozic niczego swiezego - zadnych owocow, warzyw, kanapek, jogurtow, swiezych sokow. wwiezc da sie bezproblemowo slodycze, slone przekaski i wszelakie sztuczne napoje, byleby opakowanie bylo zamkniete. W zeszlym roku lecialam ze znajoma para i na lotnisku w SF pies wyczul, ze w torbie jest mandarynka. po czym przekopali caly bagaz pod katem czy nie ma tam niczego innego nielegalnego.

radze po prostu zaopatrzyc sie na miejscu. zawsze cos sie da gdzies kupic :] poza tym tuz przed wysiadka z samolotu na pewno dostaniesz cos do jedzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no ciekawe te odpowiedzi.Kevin pytal o konkretna liste przedmiotow a wszyscy pisza co moze a czego nie.;]

konkrety to chyba zupki chinskie,troche goracych kubeczkow,fure mielonki w puszkach i pasztetu,slodyczy raczej nie oplaca sie wozic bo ceny sa podobne, ale generalnie warto wozic jedzenie by chociaz przez jakis czas nie jesc tego AM shitu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra.... napisąłem maila do konsulatu i co ciekawe dostalem odpowiedz i mi jasno i dobrze odpowiedziano:

http://help.customs.gov/cgi-bin/customs.cf...li=&p_topview=1

http://www.cbp.gov/linkhandler/cgov/toolbo...nitedstates.doc

tutaj jest to wszystko szczegółowo opisane.. co prawda po angielsku ale cos jest....

zostawiam to dla potomnych i nastepnych ludzi.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...