Skocz do zawartości

[16.05.06] Pieniądze ze sobą na turystycznej ... pomozcie


Rekomendowane odpowiedzi

SIemka chcialem sie zapytac czy jest jakas ustalona kwota pieniedzy ktora musze miec ze soba jadac do kuzyna na wizie turystycznej ?? ... jak myslicie jak wezme z 300 dolcow to nie bedzie problemow ze za malo ?? ...czekam na odp , jak mozecie to jak najszybciej z gory dzieki :)

PS. Mi sie wydaje ze chyba starczy bo przeciez nie jade jak na W&T na pusto bez domu i ze musze miec pieniadze na utrzymanie tylko jestem turystą i jade mieszkac z kyznem wiec on mnie bedzie sponsorowal przez ten czas a ja moge miec ze soba troszke na pamiątki .... czekam na odpowiedzi ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIemka chcialem sie zapytac czy jest jakas ustalona kwota pieniedzy ktora musze miec ze soba jadac do kuzyna na wizie turystycznej ?? ... jak myslicie jak wezme z 300 dolcow to nie bedzie problemow ze za malo ?? ...czekam na odp , jak mozecie to jak najszybciej z gory dzieki :)

PS. Mi sie wydaje ze chyba starczy bo przeciez nie jade jak na W&T na pusto bez domu i ze musze miec pieniadze na utrzymanie tylko jestem turystą i jade mieszkac z kyznem wiec on mnie bedzie sponsorowal przez ten czas a ja moge miec ze soba troszke na pamiątki .... czekam na odpowiedzi ... :)

Miałem dokładnie 320$ 2 lata temu i dostałem wizę na pół roku. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIemka chcialem sie zapytac czy jest jakas ustalona kwota pieniedzy ktora musze miec ze soba jadac do kuzyna na wizie turystycznej ?? ... jak myslicie jak wezme z 300 dolcow to nie bedzie problemow ze za malo ?? ...czekam na odp , jak mozecie to jak najszybciej z gory dzieki :)

PS. Mi sie wydaje ze chyba starczy bo przeciez nie jade jak na W&T na pusto bez domu i ze musze miec pieniadze na utrzymanie tylko jestem turystą i jade mieszkac z kyznem wiec on mnie bedzie sponsorowal przez ten czas a ja moge miec ze soba troszke na pamiątki .... czekam na odpowiedzi ... :)

Miałem dokładnie 320$ 2 lata temu i dostałem wizę na pół roku. Pozdrawiam ;)

Ale teraz slyszalem sie niby cos zmienilo ? ... wiesz cos o tym ... wiem ze na W&T trzeba miec troszke tych money ale to co innego przeciez niz turystyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu pisal ze wystarczy vise electron pokazac - oni nie wiedza ze to badziewie ;)

No ja niestety nie posiadam zadnej karty czy cos takiego ... bede mial z 300 dolcow ale przeciez jade do kogos kto mnie utrzyma da jesc i bede mial dach nad glowa wiec po mi jakis majątek ...przyynajmniej ja tak uwazam :)...czekam na dalsze wypowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...