Skocz do zawartości

[16.05.06] Osoba z zaproszenia a osoba u ktorej sie zatrzyma


bobo

Rekomendowane odpowiedzi

SIemka mam takie pytanie no w sumie 2 ...czy musze miec ze soba na odprawie w USA zaproszenie ?? ... a drugie (w samolocie sie wypelnia taki formularz chyba I-94 jesli sie nie myse ) tam sie wpisuje kto mnie odbierze i gdzie sie zatrzymam ... i chcialem sie zapytac czy bedzie jakis problem jesli wpisze inna osobe ktora mnie odbiera i bede u niej mieszkal niz ta o ktorej wposminalem w Ambasadzie i widnieje na moim zaproszeniu czy to nie ma nic wpolnego ?? ...czekam na odpowiedzi ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic sie nie stanie, cytujac niejedna osobe tutaj napisze "plany przeciez sie mogly zmienic"

Ale po co chcesz tak robic?

Jezeli zaproszenie dostales od znajomego/rodziny to przeciez nie bedzie problemu z wpisaniem jest adresu, czy nawet numeru telefonu /w razie czego potwierdzi ze jestes ok i wszystko jasne :)/ przeciez i tak ich odwiedzisz /chocby zeby podziekowac za promese/

Odprawe masz na pierwszym lotnisku w usa, przeciez po odprawie mozesz kupic sobie bilet lotniczy gdzie tylko chcesz i lecisz do "cioci" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic sie nie stanie, cytujac niejedna osobe tutaj napisze "plany przeciez sie mogly zmienic"

Ale po co chcesz tak robic?

Jezeli zaproszenie dostales od znajomego/rodziny to przeciez nie bedzie problemu z wpisaniem jest adresu, czy nawet numeru telefonu /w razie czego potwierdzi ze jestes ok i wszystko jasne :)/ przeciez i tak ich odwiedzisz /chocby zeby podziekowac za promese/

Odprawe masz na pierwszym lotnisku w usa, przeciez po odprawie mozesz kupic sobie bilet lotniczy gdzie tylko chcesz i lecisz do "cioci" ;)

SPoczko no wlasnie u mnie sie plany zmienily :) ... ale mysle ze nioe bedzie problemu ;) ... a to zaproszenie wkoncu mam brac czy nie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz miec zaproszenia przy sobie zaproszenie nie jest do niczego potrzebne.... to razz dwaa napisz sobie na kartce imie i nazwisko i adres osoby u ktorej bedziesz mieszkal bo bedzie ci to potrzebne przy wypelnianiu formularza wizowego w samolocie i nie wazne czy podasz osobe prawdziwa czy nie niekt tego nie sprawdza nikt tego nie porownuje do tego co bylo w amabasadzie czy cos... bez obaw nie taki diabel straszny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz miec zaproszenia przy sobie zaproszenie nie jest do niczego potrzebne.... to razz dwaa napisz sobie na kartce imie i nazwisko i adres osoby u ktorej bedziesz mieszkal bo bedzie ci to potrzebne przy wypelnianiu formularza wizowego w samolocie i nie wazne czy podasz osobe prawdziwa czy nie niekt tego nie sprawdza nikt tego nie porownuje do tego co bylo w amabasadzie czy cos... bez obaw nie taki diabel straszny....

No dziekowka tez tak myslalem :) ... 3maj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...