Skocz do zawartości

Zmiana statusu z j-1 na h2b??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosze o porady w jaki sposób mozna najszybciej zmienic ststus wizy z J1 na H2B. Jade na WAT ( bez koniecznosci powrotu na 2-a lata po zakończeniu programu ) chcialbym zostac legalnie w USA i uzyskac GC. Prosze o wszystkie rady jakie tylko posiadacie!!!!! Z góry dziekuje!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Prosze o porady w jaki sposób mozna najszybciej zmienic ststus wizy z J1 na H2B. Jade na WAT ( bez koniecznosci powrotu na 2-a lata po zakończeniu programu ) chcialbym zostac legalnie w USA i uzyskac GC. Prosze o wszystkie rady jakie tylko posiadacie!!!!! Z góry dziekuje!!!!

Po pierwsze nie sadze zebys musial koniecznie wracac do Polski na dwa lata- zerknij no co masz na wizie, pewnie nie podlegasz pod 212(e) wiec nie ma takiej koniecznosci.

Ja wprawdie nie wiem dokladnie jak to sie zalatwia ale mam znajomych(niestety nie mam z nimi teraz kontaktu bo bym zapytala), ktorzy po J1 zostali legalnie i zmienili wize na h2b. Wiem jednak, ze kontrakt zalatwiali jeszcze bedac w Polsce i do konca nie byli pewni czy nie beda musieli jechac spowrotem tylko po wize. Wiem tez, ze mieli z tym tony papierkowej roboty. Jak sie chce to wszystko jet mozliwe wiec powodzenia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...