Skocz do zawartości

Problem z mieszkaniem...


Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam pytanie:

Jak szukaliście mieszkania w US, rezerwowaliscie wczesniej czy szukaliscie bedac juz na miejscu, poniewaz moj pracodawca nie zapewnia mi noclegu musze szukac czegos na wlasna reke,jednak w miejscowosci w ktorej bede przebywal (Tampa,FL) znalazlem tylko jeden motel,ktory jest dosc drogi i nie wiem czy rezerwowac go na 3 dni i w miedzyczasie szukac czegos innego?

Jezeli tak to jak szukac- w prasie, czy chodzic i sie pytac?

Doradzcie prosze... nie chce spedzac pierwszych dni wymarzonych wakacji pod mostem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

moze wyslij @ do pracodawcy czy moze dac jakies namiary na housing na miejscu - lipa by byla z tym mostem :)

jak ja lecialam to mialam namiary na hostel, ale po drodze jak szlam z walizami to weszlam do przypadkowego i okazl sie tanszy niz ten co proponowany byl.

pozniej szukalam w prasie i na necie, ale ciezko bylo. wszedzie kaucje a ja tyle kasy nie mialam przy sobie. w pracy zgadalam sie z ludzmi i przeprowadzilam sie do ich hotelu - i juz bylo pieknie.

zobacz tu:

http://tampa.craigslist.org/

szukaj w sublets/temporary - albo rooms/shared

pozdrawiam,

pat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info

swietna stronka, znalazlem na niej mieszkanie,zaraz bede pisal maila do wlasciciela

mam jeszcze pytanie co oznacza $450/2br? 450 za 2 sypialnie,jezeli chcialbym wynajac jedna to zaplace polowe? ile mniej wiecej placi sie kaucji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze pomoglam.

nie wiem, zalezy jak pisza w ogloszeniu, ale nie sadze aby wynajmowali 2 br za $450 :) pewnie 1 br w 2br mieszkaniu.

napisz i zapytaj,

W San Francisco kaucje siegaly $1500, nie wiem jak bedzie w Tampie:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze to zalezy od dobrej woli wynajmujacego :)

u mnie nie bylo problemu, $600 za pokoj bez wzgledu czy bylam sama czy z kims :)

napisz w @ jaka jest sytuacja i zobaczysz co odpisza ;) ale nie sadze.

$450 to nie duzo (dla mnie), poszukasz drugiej pracy i heja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...