Skocz do zawartości

Holidays in USA


Rekomendowane odpowiedzi

jak w Stanach jest z wolnymi dniami , mam na mysli np swieto Memorial Day 30 maja... tzn jak w takich dniach np funkcjonuje komunikacja, jak jest z urzedami, sklepami itp czy jest to całkowicie wolny dzien od pracy :?: akurat w tym czasie beda to moje pierwsze dni w Stanach a zaraz po przylocie musimy sobie załatwic SSN wiec dobrze byloby wiedziec... z góry thx za wszelkie przydatne info

_____________

28.05 ---> San Francisco 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w Stanach jest z wolnymi dniami , mam na mysli np swieto Memorial Day 30 maja... tzn jak w takich dniach np funkcjonuje komunikacja, jak jest z urzedami, sklepami itp czy jest to całkowicie wolny dzien od pracy  :?:  akurat w tym czasie beda to moje pierwsze dni w Stanach a zaraz po przylocie musimy sobie załatwic SSN wiec dobrze byloby wiedziec... z góry thx za wszelkie przydatne info  

_____________

28.05 ---> San Francisco  8)

Na tej stronie mozesz znalesc federalne swieta. W te dni urzedy federalne i wiekszosc stanowych i lokalnych bedzie zamknieta. Sa takze lokalne i stanowe swieta, i wtedy lokalne i stanowe urzedy moga byc zamkniete jak i federalne, ale to zalerzy od lokalizacji. Nalzezy pamietac ze nie kazde swieto federalne jest akceptowane w kazdym stanie. W niektorych stanach Columbus czy Veterans lub Memorial Day lokalne urzedy moga byc otwarte. Takze wiekszosc zakladow pracy operuje normalnie w takie dni. Nowy Rok, Boze Narodzenie, Thanksgiving prawie wszystko staje, czy to sa urzedy czy prywatne zaklady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...