Skocz do zawartości

czy zna ktos lotnisko w houston (texas)?


Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy moze ktos byl na lotnisku w houston? mam tam przesiadke i tylko 1,5h na przejechanie z terminala D na terminal A (z jednego konca na drugi) i sie zastanawiam czy jest szansa ze sie wyrobie. gdyby byla to tylko kwesta przejechania z terminala na terminal to bym sie nie zastanawiala ale tam bede miec tez rozmowe z urzednikiem, wiec wydaje mi sie ze 1,5 h to troche malo na przejechanie z jednego konca na drugi, rozmowe z urzednikiem i sprawdzenie mojego paszportu, wizy itp. orientuje sie ktos moze?

pozdrawiam! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w biurze, z którego jedziesz, czy mają jakiś plan tego lotniska czy coś takiego. Jeśli nie mają, to poszukaj na necie, ja zawsze tak szukałam. Jeśli Ci się nie uda, to podaj mi swojego maila, może uda mi się coś Ci przesłać.

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w biurze, z którego jedziesz, czy mają jakiś plan tego lotniska czy coś takiego. Jeśli nie mają, to poszukaj na necie, ja zawsze tak szukałam. Jeśli Ci się nie uda, to podaj mi swojego maila, może uda mi się coś Ci przesłać.

Pozdrawiam :>

widze, ze jakas dobra duszyczka mi odpowiedziala :) . jesli chodzi o neta to juz przejrzalam i mniej wiecej wiem gdzie sie kierowac i jak to lotnisko wyglada. raczej z dotarciem na odpowiednie miejsce nie bede miec problemu ale tak sobie pomyslalam, ze moze jest tutaj ktos, kto tam byl i wie jak to wyglada w praktyce, chodzi mi glownie o to ile to wszystko czasu zajmuje. no ale chyba sama musze to sprawdzic :roll:

Molly dziekuje za zainteresowanie. pozdrawiam serdecznie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...