Skocz do zawartości

Jak dotrzeć z JFK w NYC do Greyhound...


Bartek996

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie najpierw jeden środek lokomocij a potem Metro A... A ja wole :P Jednym choć drożej :)

A ja bede w NYC o 12:30 Wylot cos koło 6.20 z Okecia a potem przesiadka we Frankfurcie :D

a tak w ogóle, to wszystkie te informacje masz na stronie lotniska JFK, wystarczy poszukać i wszystko napisane jak na tacy.... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Okej Okej... Dziekuje bardzo...

Ale teraz podsumując to wszystko wychodzi... że mimo wszystko aby opuscić Airport JFK musze wziac AirTrain bilet kosztuje 5$ ?? tak??

Drugie pytanie czy ten automat co sprzedaje te bilety wydaje reszte??

Czy trzeba wsadzić 5$?? Bo chyba bilet sie w automacie kupuje?? Przepraszam za lamerskie pytania ale lece pierwszy raz a chce jak najszybciej dotrzeć do pracodawcy :) Jak daleko jadę tą kolejką do końca??

A potem biorę Metro A 7$ albo New York Airport Service provides transportation 15$ tak?? CZy coś znowu pomieszałem??

Poprostu chce krok po kroku sobie napisać co trzeba zrobić :D

A na koniec jak dotre do Port Authority

Biore autobus do Mount Laurel i jestem powiedzmy w tej miejscowości... Tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jejjku zaraz się załame...

To wkońcu można dotrzeć jednym środkiem lokomocij z Lotniska na Port Authority ??

Bo ja naprawde nie wiem każdy pisze co innego...

Jedni mówią ze trzeba koniecznie brać AirTrain...

Proszę Cię tissaya napisz mi o co w tym chodzi...

i napisz jak najprosciej z jak najmniejszą ilością przesiadek dotrzeć do Dworca autobusowego...

Błagam bo mam mętlik w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak czy siak musisz wsiąść do Airtraina - inaczej sie z lotniska nie wydostaniesz - nawet jak jedziesz tym autobusem :) czy czymkolwiek!!!

Nie, nie musisz brać żadnego Airtraina za żadne 5$, te autobusy odjeżdżają spod przylotów.

Tak jak już ktoś pisał wybór należy do Ciebie, Ale nawet jak zaoszczędzisz te 7$ :shock: jadąc metrem i airtrainem to nie wiem czy warte to jest targania się z tymi wszystkimi walizkami, przesiadkami itd.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie najpierw jeden środek lokomocij a potem Metro A... A ja wole :lol: Jednym choć drożej :)

A ja bede w NYC o 12:30 Wylot cos koło 6.20 z Okecia a potem przesiadka we Frankfurcie :D

Przepraszam że cytuje siebie :P

Ale tak własnie napisałem to napisał mi GoHaF i mnie to wszystko zmyliło...

Czyli jak wezme ten autobusik http://www.nyairportservice.com/ to podjezdza pod Terminal kupuje bilecik u kierowcy i jade sobie do Dworca autobusowego :lol: TAK??

Bo naprawde każdy pisze co innego i wprowadza ludzi w błąd...

Przepraszam za moją reakcje ale już naprawde zacząłem się gubić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...