Skocz do zawartości

walizka, torba, a moze plecak..?


Rekomendowane odpowiedzi

witam, zastanawiam sie co wybrac..

mam duza torbe turystyczna,ale konfort noszenia jej zerowy /nie usmiecha mi sie nosic wielkiej torby w rekach,na ramieniu/, zastanawiam sie tez czy nie kupic sobie walizki, ale z 2 strony niektorzy twierdza ze jeszcze lepszym pomyslem jest zakup wielkiego plecaka turystycznego:) jakie macie doswiadczenia z tym, co byscie kupili na moim miejscu? wydaje mi sie ze najlesza bedzie walizka, czy rozmiar 71x45x24 nie jest za duzy? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy czy zamierzasz potem podrozowac po stanach czy nie ja mialam walizke i czekajac na autobus oddalam ja na przechowanie ale z pol godziny wlaklam ja za soba po jakichs schodach zeby wsiasc do metra itd. w takich sytuacjach plecak bylby o wiele lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze walizka bedzie najlepsza. np z takiego powodu ze jadac na camp nie wiesz dokaldnie gdzie bedziesz mieszkac. u mnie np byla dla kazdego tlyko jedna srendiej wielkosci szafeczka wiec nie bylo jak sie do niej wypakowac i wtedy walizka z wiadomych praktycznych wzgledow jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahas, wielkie dzieki. wiec raczej zdecyduje sie na walizke. zamierzam troszke zwiedzic NY ale chyba najpierw pojde do jakiegos hostelu i tam zostawie bagaz. wracajac do tej walizki.. rozmiar 71x45x24 to juz duzo czy malo czy jak w sam raz..? :( patrzylem wtepnie w hipermarkecie /nie chce jakies drogiej, bo jak ma sie rozleciec to i tak sie rozleci, niezaleznie od ceny ;)/ na tym rozmiarze pisalo ze to jest duza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi pojemność 76 litrów, troszke mało :( ja też chcę kupić walizkę, oglądałem takie o pojemności 120 litrów (mniej więcej 80x50x28) ale boje się że bede musiał dopłacać na lotnisku za rozmiar (bo wymiary tak na styk...)

ktoś się orientuje czy sprawdzają na lotnisku co do centymetra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialam w tamtym roku walizke wlasnie takich rozmiarow jak creck chce sobie kupic i spokojnie sie zmiescilam tylko pozniej jak narobila zakupow to fakt ciezko bylo sie spakowac ale tez dalam rade jesli chodzi o sprawdzanie to walizki mi nie mierzyli po prostu ci ja zwaza i wiesz jezeli moja mniejsza wazyla 35 kg to te 3 kg mi puscili ale twoja wieksza nie wiem do ilu kg przymruzaja oko a potem wiesz ani nieciekawie jest doplacac ani rozpakowywac sie zeby zdecydowac co zostawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dzis kupilem ta walizke, firma globtroter, wyglad zewnetrzny i wew bardzo ladny:) , rozmiar 71x45x23, kupilem w leclerku. wydaje sie byc w miare solidna, kolka z lalczuku, chociaz srodek jest z plastiku.. no ale mam nadzieje ze sie nie rozpadnie. na stoisku byla chyba cena ze 130 /chyba ze to nie byla cena tej../ a na kasie mi policzyli 97zl :) dzieki wszystkim za pomoc pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...