Skocz do zawartości

telefon na alasce (Ketchikan)!!!


aaiszaa

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjezdzam 23 czerwca na Alaske, do Ketchikan. W informacjach od pracodawcy jest napiasne, ze na campie nie ma dostepu do telefonu. Czy ktos kiedys byl tam i jak kontaktował sie z rodzina w Polsce? Czy sa budki telefoniczne na Alasce w tcyh mniejszych miastach? dostalam taki opis tego miejsca, ze mam wyobrazenie jak o kraju trzeciego swiata:)

Prosze o wszelkie info na temat tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :( ja tez lece do ketchikan tyle ze na work and travel. z tego co mi pisali to jest jakis dziwny telefon (satelitarny czy jakos tak) i to kosztuje 2 $ za minute. tez sie balam ze nie ma kontaktu (bo neta to tam na pewno nie bedzie ;) ) ale dobre i to. chociaz sie do domu zadzwoni na chwile :D a przez jaka firme sobie tak campa zalatwialas?? pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to fajnie :( ja jade z cet poland. firma signature seafoods. lece 28 czerwca. mamy pracowac gdzies w okolicach ketchikan. wstepnie to jest ketchikan ale podobno mamy byc w neets bay. a ty w ketchikan czy tez okolice?? pozdrawiam  :D

wlasciwie impuls travel podlega pod cet poland wiec jedziemy z tego samego ;) szkoda ze nie razem;) ja mam pracowac w Revillagigedo Island- okolice ketchikan. Pewnie w samym ketchikan sa telefony i spokojnie mozna sie skontaktowac ze swiatem, tylko wlasnie problemw tym ze my w tych campach i przetworniach siedzimy i tam kompletnie nic nie ma pewnie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziewczyny dziewczyny :) ponizej kazdego wypowiedzi macie taki przycisk i tam pisze "PW" co oznacza Prywatna Wiadomosc :D wyslijcie sobie maila i bedzie po sprawie. nie pisze to ze zlosliwosci ale po to zeby nei zasmiecac niepotrzebnie forum i na pewno bedzie wam latwiej :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...