Skocz do zawartości

Praca w AC


Rekomendowane odpowiedzi

Wcale nie jest tak łatwo z pracą w AC jak wszyscy Tu piszecie!!! Wszyscy koloryzują i wymyślają sobie bajki w jakich chcieliby się znaleźć! Strasznie mnie to wkurza! Dlaczego tak trudno teraz znaleźć prace w AC?? He??????? Kto mi powie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może miałaś zaduże oczekiwania słyszałaś ten dow[beeep]?

"Jeden turek słyszał że w ameryce pieniądze leżą na ulicach , wiele lat zbierał na bilet do ameryki aż wkoncu się udało , wylądował na lotnisku wychodzi z niego patrzy na ziemi 100$

a on - [beeep]e od jutra będę zbierać"

nie wiem czy dokładnie tak było ale coś w tym stylu, nie poddawaj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy mieliscie podpisane kontrakty? Bo bez niego to chyba ciężko znaleźć jakąkolwiek pracę. Oczekiwań zbyt dużych na pewno nie miałam, tylko zastanawiam sie nad tymi wszystkimi sciemami wypisaywanymi na forum, ze praca jest zawsze i wszedzie i nie ma zadnego problemu aby ja znaleźć. ?Cos mi tu chyba nie pasuje........ Ludzie za bardzo koloryzują i wymyślają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na wszysko trzeba patrzeć globalnie ile ludzi tyle opini, szukanie pracy na miejscu ma swoje wady i zalezy jak ktoś się na to decyduje musi być tego świadom, zreszta jeszcze chyba wakacje w usa sie nie zaczły? z początkiem wakacji będą napewno szukać pracowników tylko troche kreatywności=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...