Skocz do zawartości

Lot - KLM


Rekomendowane odpowiedzi

Lece do Stanów liniami KLM i w zwiazku z tym moje pytanie: jaka jest obsługa na tych liniach :?: czy jest potrzeba brania ze soba czegokolwiek do jedzenia na czas lotu, czy to co serwuja jest wystarczajace do tego zeby nie zgłodniec przez te 16 h lotu :?:

Dodam ze pierwszy raz bede leciala samolotem :( wiec zupelnie sie nie orientuje w tym temacie.

_____________

28.05 ---> San Francisco 8)

01.06 ---> Yosemite NP 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za  informacje  ;)  

bo juz czarno widzialam te 16 h lotu siedzac w jednym miejscu i nic poza drżeniem z emocji nie robiąc  :D  :)  ;)  

haha 16h??? do australii lecisz na W&T??  

mój kolega leciał rok temu KLM i była niezła porazka bo zawrócili znad atlantyku bo się cosik w samolocie zepsuło  :(  

____________

28.05 ---> San Francisco  8)  

01.06 ---> Yosemite NP  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha 16h??? do australii lecisz na W&T??

mój kolega leciał rok temu KLM i była niezła porazka bo zawrócili znad atlantyku bo się cosik w samolocie zepsuło :(

a czy San Francisco leży w Australii :?: :?: :?: chyba ze nie bardzo orientujesz sie 8) oczywiscie bez urazy

i nie rozumiem co Cie tak bawi :?:

16 h lot trwa poniewaz z przesiadka... a to przeciez nie jest tylko pare set kilometrow tylko TROSZKE wiecej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha 16h??? do australii lecisz na W&T??

mój kolega leciał rok temu KLM i była niezła porazka bo zawrócili znad atlantyku bo się cosik w samolocie zepsuło :)

a czy San Francisco leży w Australii :?: :?: :?: chyba ze nie bardzo orientujesz sie 8) oczywiscie bez urazy

i nie rozumiem co Cie tak bawi :?:

16 h lot trwa poniewaz z przesiadka... a to przeciez nie jest tylko pare set kilometrow tylko TROSZKE wiecej....

ja leciałem do frankfurtu 1.5h i z frankfurtu do chicago ok 9h.... całego lotu miałem więc 10,5h, wiec skąd to 16h??? no chyba ze zaloiczacie czas spędzony w poczekalni do czasu lotu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja leciałem do frankfurtu 1.5h i z frankfurtu do chicago ok 9h.... całego lotu miałem więc 10,5h, wiec skąd to 16h??? no chyba ze zaloiczacie czas spędzony w poczekalni do czasu lotu  :)

gdzie Rzym, gdzie Krym... gdzie Jackowo, gdzie Golden Gate??? preciez to druga strona ameryki, no bez przeszady, te 6h to i tak nie duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...