Skocz do zawartości

Sms do USA??


Rekomendowane odpowiedzi

hej. Jaki jest kierunkowy USA? chciałabym wyslac smsa do Stanów. co mam wpisac przed właściwym nmerem telefonu?

Smsy w stanch nie sa tak popularne jak w polsce i nie do wszystkich sieci można je wysłać. Do niektórych poprostu nie dochodzą...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Jaki jest kierunkowy USA? chciałabym wyslac smsa do Stanów. co mam wpisac przed właściwym nmerem telefonu?

Smsy w stanch nie sa tak popularne jak w polsce i nie do wszystkich sieci można je wysłać. Do niektórych poprostu nie dochodzą...........

dokladnie! niektorzy nawet nie maja opcji sms uaktywnionej, a niektorzy maja ale nie wiedza jak to dziala. mam ciotke ktora jest juz w usa okolo 20 lat( ma obywatelstwo) i nie ma zielonego pojecia jak sie smsy wysyla. odczytac potrafi ale odpisac ni w zab :)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko fajnie że taki temat jest :) bo mam pytanka:

1. jeśli wezmę swój fonik(3zakresowy) np w tak-taku to za ile bede wysyłał smsy do polski?? wie ktoś? z jakiego roamingu korzystać? tj z ktorych sieci w usa najbradziej sie opłaca brać roaming?

2. jaki jest koszt jak ktoś do mnie wyśle smsa do stanów podczas mojego tam pobytu na tego mojego tak-taka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...