Skocz do zawartości

Zaswiadczenie z uczelni


tuszaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanko odnosnie zaswiadczenia z uczelni o terminie wakacji. ZTCW, mozna wyjechac tylko w terminie wakacji - co wg uczelni zaczyna sie pod koniec czerwca. Czy uczelnie chetnie wydaja zaswiadczenia, ze np. mam zajecia do 25 maja lub 1 czerwca? No i oczywiscie w druga strone czy da sie naciagnac, ze wakacje trwaja do listopada? :D Jak to wygladalo w Waszym przypadku, bo widze, ze sporo osob wyjechalo w polowie maja lub poczatek czerwca.

Dzieki i Pozdr.

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

  • 3 miesiące później...

Ja mia3em jazde... jak poszed3em na uczelnie (PW) to dowiedzialem sie ze u mnie wakacje trwaja od 1 lipca do... 29 sierpnia :evil: bo we wrzesniu jest sesja jesienna (nie poprawkowa!) - paranoja normalnie. Juz sie mialem zdenerwowac ale Pani w dziekanacie powiedziala ze wypisze mi tak jak bede chcial. Ale w granicach przyzwoitości - ucie3a mi semestr o 10 dni :D

Jednak to od uczelni, a konkretnie osoby do ktorej sie zglosisz zalezy na ile Ci wypiszą. Znajdz sobie kogos "najfajniejszego" z dziekanatu i do niego idz.

Poza tym w Campusie dowiedzialem sie ze nie ma zadnego problemu jesli np mialbym wpisane wakacje od 1 lipca a wylot 20 czerwca - to podobno formalnośa, bo zawsze mozesz w sumie pozaliczac w zerowkach wszystko :wink: Pogadaj z biurem z ktorego lecisz.

pozdr

ps moj kolezka z jednej z prywatnych szkol ekonomicznych dosta3 piea piesiecy wakacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prywatnych na pewno jest 3atwiej. Ja niestety nie jestem na prywatnej, ale i tak nie by3o 1le. U mnie ka?da pani w dziekanacie jest od innego kierunku wiec sobie wybraa nie mo?na, do której chce sie iśa. Moja pani zgodzi3a sie na wpisanie początku sesji jako początku wakacji, czyli 06.06. Jeśli chodzi o przed3u?enie powiedzia3a, ?e nie mo?e, wiec mam 02.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja juz sobie poradzilem. Formularz z biura mialem po angielsku wiec tylko dalem, zeby mi podsteplowala i podpisala, ze to zaswiadczenie tylko. ze jestem studentem. :lol: daty juz wpisalem sobie sam :D

Na szczescie zatrudniaja niektorych jeszcze po znajomosci a nie ze wzgl. na kwalifikacje, hehe :lol:

Pozdr.

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...