Skocz do zawartości

Dostałem wize:):):)


krystian86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na początku chciałbym się pochwali - dotałem wize - dziękuje za rady jakie otrzymałem.

Samo spotkanie w Ambasadzie wspominam dośc mile - pewnie dlatego że dostałem :)

Aczkolwiek jest sporo rys na tym nieskazitelnym obrazie a mianowicie :

tłumy ludzi którzy stali pod ambasadą i Ci natrętni "stacze" którzy mnie osobiście doprowadzają do szewskiej pasji...wrrrrr

Sprawa druga Pani które przyjmują dokumenty - pouczały co chwila tak że miałem wrażenie że jestem conajmniej w przedszkolu....

Ogónie wyglądało to mniej więcej w ten sposób byłem po wize 20.05 pod Ambasada byłem około 6:00 rano bhyło mniej więcej około 50 osób po otwarciu Ambasady zaczely zbierac się osoby które dotychczas były w samochodach.

Do Ambasady wszedłem koło godz 9:30 tak że na wejści po odstaniu w kolejce 3,5 godziny byłem dośc mocno padnięty.

Miałem numerek 92 nastepnie odczekałem w kolejce jakis czas i wezwano mnie do złozenia dokumentów.

Z dokumentów miałem :

Zaproszenie

Zaświadczenie z pracy wraz z informacja o przydzielonym urlopie

Zaświaczenie iż pracodawca pokrywa koszt mojego przelotu

Wniosek

Następnie odczekałem około 25min i zostałem wezwany do okienka - usłyszałem iż musze poczeka na rozmowe z konsulem.

A więc siedziałem sobie oczekując na rozmowe - po około 30 min usłyszałem swoje nazwisko z "zaproszeniem" do kabiny nr 3 :(

Trafiłem na Panią w na oko około 38-42 la

Ja: Dzień dobry

K: Dzień Dobry

K Do kogo Pan chce jechac

J: Do wujka - brat ojca

K Jakie stanowsisko zajmuje Pan w firmie??

J Kierownik ds.Sprzedazy

K czy posiada Pan oszcednosci?

J Tak oczywiscie

K Ma Pan zaswiadczenie o posiadanych oszczednosciach?

J Nie, ale jezeli jest to potrzebne - naturalnie moge dostarczyc

K jak długo pracuje Pan w fir,mie

J 2 lata

K dziekuje zapraszam po odbior wizy

J dziekuje życze miłego dnia

I tyle trwała moja rozmowa, generalnie mam wrazenie że zwracaja uwage na to co mówisz- wykrywacz kłamstw mają chyba w oczach :twisted:, zwracaja uwage jak sie zachowujesz, czy jesteś naturalny - takie sa moje spostrzeznia...

Reasumując generalnie sama rozmowa była przyjemna - aczkolwiek jest to mimo wszystko troszke deprymujące, ale wierze że wszystkim którzy będa sie stara słońce będzie przyświeca i życze wszystkim otrzynywania wiz.

W razie pytań chętnie odpowiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...