Skocz do zawartości

Dostałem czek z USA nadany w Warszawie...


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. W zeszłym roku pracowałem w Tenessee na J-1. Zapłacilem podatek około: 540$. Firma, która sie zajmuje jego sciagnieciem powiedziała ze mam czekac do końca czerwca. Tym czasem otrzymalem czek na kwote okolo 1000$ z DEPARTMENT OF THE TREASURY Austin, Texas. Co jest grane o co chodzi...?? Jak oni to wyliczyli...?? dlaczego z Texasu, a nie z Tenessee...?? Dlaczego nadane w Warszawie...?? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ, BO NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ...

PS: Gdzie moge ten czek zrealizować..??

POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. W zeszłym roku pracowałem w Tenessee na J-1. Zapłacilem podatek około: 540$. Firma, która sie zajmuje jego sciagnieciem powiedziała ze mam czekac do końca czerwca. Tym czasem otrzymalem czek na kwote okolo 1000$ z DEPARTMENT OF THE TREASURY Austin, Texas. Co jest grane o co chodzi...?? Jak oni to wyliczyli...?? dlaczego z Texasu, a nie z Tenessee...?? Dlaczego nadane w Warszawie...?? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ, BO NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ...

PS: Gdzie moge ten czek zrealizować..??

POZDRAWIAM  :)

Jak czek wyglada? Czy ma statue wolnosci na sobie? Jezeli tak to jest zwrot podatku federalnego, a te nadawane sa wlasnie z Texasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłacilem podatek około: 540$. (...) Tym czasem otrzymalem czek na kwote okolo 1000$ (...) PS: Gdzie moge ten czek zrealizować..??

Chyba kazdy chcialby miec TAKA "pomylke" w wyliczeniu zwrotu podatku :) . A czek mozesz zrealizowac w banku w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...