Skocz do zawartości

Wiza J1 pytanko!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jade w poniedziałek do ambasady, ale niestety wszystko załatwiałem na własną rękę, bez pośredników w Polsce, tylko przez jakąś organizacje w Anglii. W związku z tym mam pytanie, bo dostałem z Usa DS-2019, ale nie dostałem twardej kopii Sevisu I-797, tylko jakiś wydruk ze strony internetowej SEVIS I-901 Fee. Co prawda tam pisze, żeby to okazać zamaist normalnego dowodu wpłaty Sevisu, ale ciekawi mnie czy jest to w Polsce honorowane,a po drugie czy jak wyląduje w Usa to mnie puszczą na Customs?? Pisze tam jeszcze,że twarda kopia Sevisu dostarczona bedzie na podany adres, tylko to nie jest mój adres, a adres siedziby tej organizacji w USA.

Wogóle czy trzeba wypełniać taki dodatkowy kwitek(czy lece pierwszy raz co studiuje na którym rou itp), który rok temu musiałem wypełnic, czy wystarczą tylko wymienione na stronie ambasady dokumenty??

Dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, bo dostałem z Usa DS-2019, ale nie dostałem twardej kopii Sevisu I-797, tylko jakiś wydruk ze strony internetowej SEVIS I-901 Fee.

luzik.

Wogóle czy trzeba wypełniać taki dodatkowy kwitek(czy lece pierwszy raz co studiuje na którym rou itp), który rok temu musiałem wypełnic, czy wystarczą tylko wymienione na stronie ambasady dokumenty??

nikt nie wie po co konsulowi ten swistek - ale wypelnic nie zaszkodzi, tym bardziej ze trwa to minute.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...