Skocz do zawartości

Czas do otrzymania paszportu od wizyty w ambasadzie.


Rekomendowane odpowiedzi

pytam z ciekawosci bo mamy male problemy z biurem a dokladniej z biletami.

I mamy wizyte na poniedzialek 05.06 a wylot 14.06 i strasza nas ze na wlasna odpowiedzialnosc mozemy miec tanszy bilet ze zmiana daty wylotu za oplata. Strasza ze ambasada potrzebuje do 3 tygodni na wystawienie wizy. I chce wiedziec czy to sciema czy nie, bo w latach wczesniejszych trwalo to do tygodnia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam :lol: ja natomiast dostalam baardzo szyybko a mianowice bylam w ambasadzie w poniedzialek rano a paszport z wbita wiza otrzymalam w srode popoludniu :D chociaz tamta babka mi powiedziala ze do 10 dni a na stronce pisze ze do 5 heheh :D to ja otrzymalam w 2 8) widocznie mam szczescie bo tak na marginesie Ci powiem ze mialam niezlego stracha noo nie wiem ale sa rozne przypadki dlaczego akurat nie mi mialby zginac paszport albo cos :wink: a dopiero jak dostalam od tego kuriera paszport do reki to wiedzialam ze juz mam ta wize :lol: Ale moze nie ma co sie na zapas przejmowac :lol:

P.S moze Ci sie przyda http://poland.usembassy.gov/poland-pl/how_...w_to_apply.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasza ze ambasada potrzebuje do 3 tygodni na wystawienie wizy. I chce wiedziec czy to sciema czy nie, bo w latach wczesniejszych trwalo to do tygodnia czasu.

wystawienie - czyli od podjecia decyzji przez konsula, do odbioru paszportu przez agenta - to w ekspresowym tempie moze byc pol godziny.

natomiast liczac czas od zlozenia papierow w ambasadzie do odbioru przez agenta, no i oczywiscie bez trybu super szybkiego... noo.. to moze byc 3 tygodnie; szczegolnie koniec maja - polowa czerwca.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wizyte (pierwsza) w ambasadzie (czwarty wyjazd <sic>) na 5 czerwca. I biuro jakis miesiac temu zapewnialo ze wizy beda w czasie do ok 3 dni i tak bylo jeszcze do zeszlego tygodnia. Ale jak zaczelismy robic halas o bilety to nagle termin sie wydluzyl. Dla pewnosci sprawdzam, bo oni to straszni sciemniacze. Troszke pohalasowalismy i nagle bilety potanialy i znalazly sie dokladnie takie jak chcielismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...