Skocz do zawartości

Okęcie Sklep bezcłowy i jaka waluta...??


Bartek996

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie jaką walutą można płacić w sklepie bezcłowym na Okęciu?? Bo chce kupić jakąw WODE i Papieroski (nie pale) :lol:

i teraz nastepne pytanie ile kosztuje powiedzmy paczka LMów??

i ile kosztuje 0,75l ?? Ceny mi chodzi o orientacyjne :D

Z góry dziekuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyny wygladaja bardzo korzystnie :D

np dwa lata temu za 1 litr Zóbroweczki zaplacilem 18zl.

Papierowy tez sa tansze ale nie mam pojecia ile kosztowalem bo mnie nie interesowaly. Sklepow jest kilka. Baltone jesli dobrze pamietam otwierali o 5 rano wiec przed pierwszymi rannymi lotami mozna bylo sobie zrobic zakupy.

Ogolnie to bardzo oplaca sie kupic alkochol na bezclowce.

Placic mozna oczywiscie w zlotowkach ale jak masz euro lub dolary to tez nie bedzie problemu tylko ze reszte dostaniesz w zlotowkach i to po zdzireczym kursie.

Na bezclowce oplaca sie jeszcze kupic slodycze ktore w polsce sa potwornie drogie i perfumy ale to polecam np na JFK jak juz bedziesz wracac.

Pamietaj ze jak bedziesz wracac to ze sklepu bezclowego kozystaj w USA a nie na przesiadce w Europie bo wowczas juz nie jest tak tanio. Obywatele unii europejskiej na terenie unii europejskiej nie maja tak dobrze. Jedynie opuszczajac obszar unii badz przyjezdzajac na obszar unii mozesz zabrac 1 litr alkocholu i 200 sztuk papierosow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie podobno amerykanie lubią żubróweczki :D i chce pracodawcy prezencik dać :lol: no to 18 zł to nie dużo... Ja też nie interesuje sie papierosami ale wiem ze tam są drogie :lol: i można będzie tam troszke taniej sprzedać dla palaczy :lol: Czyli perfum na Okęciu nie kupować?? Lepiej jak będę wylatywal z NYC??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tz jak bedziesz ten perfum tam uzywac to mozna kupic ale jak prezent to lepiej jak bedziesz wracac.

Co do fajek to mozna sprzedac, bo np. w New Jersey paczka kosztowala od 3,5$ w gore, ale mi sie bawic w to nie chce.

Mam nadzieje ze ceny beda podobne jak ostatnio jechalem. A wybor tak jak w kazdym sklepie z alkocholem tylko ze przewazaja te drozsze alkochole ktore sa tansze na bezclowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lecialem na poczatku kwietnia i wracalem na poczatku maja 1L finlandii kosztowal 36 zl wiec niezla cena - pamietaj ze alkohol mozesz tez kupic w samolocie ja jak wracalem to sobie takiego literka wzialem :D (oczywiscie jesli lecisz lotem) natomiast co do perfum nie kupuj ani w polsce ani na jfk tylko rusz sie na manhatan idz na skrzyzowanie brodway z 30 i tam sie obkup - gwarantuje ci ze ceny sa dobre i napewno to sa oryginalne perfumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz isc i w wawie i w amsterdamie tylko pamietaj by nie przekroczyc limitow. Jak sprawdza to trzeba bedzie doplacic i takie tam.

Co do powrotu to strefa bezclowa tylko w USA bo w Amsterdamie juz nie masz prawa kupowac po preferencyjnych cenach. Zreszta na okeciu bedziesz mial dwie ceny - jedna dla tych co opuszczaja teren unii euroejskiej i druga dla tych co leca do unii europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy mozna tam kupic moze spirytus, zeby jeszcze bardziej zoptymalizowac zakup?  :)

niejestem pewna na 100% ale chyba do USA jest zakazane przywożenie tak wysoko%%%% trunku, ale warto sprawdzic.

na bezcłówce opłaca się kupić typowo Polską wódeczkę jak żóbrówka i żołądkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...