Skocz do zawartości

Koperta przy paszporcie


Rekomendowane odpowiedzi

a i uwazaj przy przesiadkach - w zeszłym roku mojemu kumpowi otworzył to (przez przypadek i niewiedzę ) celnik w monachium , mimo to w usa nie było problemow

ja w tym roku też popełniłem lekki bład podpisując ds'a wpisałem 2005 rok , a pozniej poprawiłem dosc wyraznie , mysle ze z tym chyba nie bedzie problemu , przeciez jest pieczątka z ambasad konsula no i daty ds'a- mam nadzieję :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli koperta jest zaklejona lub opieczętowana, to nie wolno jej otwierać :!:

Jeżeli jest zszyta zszywaczem do Paszportu, to spokojnie możesz ją odczepić i trzymać w bezpiecznym miejscu (aby nie zapomnieć lub zgubić).

Jeżeli koperta jest "zamknięta",

to otwiera ją dopiero US Immigration Officer podczas kontroli na lotnisku lądowania (w USA) :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie tez wazne dla mnie... nie pamietam jak to w zeszlym roku bylo ale czy w srodku koprety jest ds i dokument sevisowy czy sevis jest osobno?

bo mam koperte ( Kraków - tam nie zaklejają) w środku te 2 papiery ale mi się wydaje że w zeszym roku mialam w środku tylko ds-a a osobno sevis. oczywiście sobie to ksernęłam i zamierzam zakleić.

to wyciągnąc tego sevisa???

dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...