Jump to content

pytanie w ds 156 ! wazne !


karla

Recommended Posts

lece na camp , czyli na j-1 , lecimy w 2 osoby na ten sam camp , tego samego dnia , tym samym lotm , jestesmy z tego samgeo miasta , wizyte w ambasadzie mamy tego samego dnia i o tej samej godzinie , we wniosku ds 156 w pytaniu 34 ( czyli z kim podrozujesz i kim ta osoba dla ciebie jest ) wpisalismy BRAK . CZY TO JEST BLAD I CZY ZWROCA NA TO UWAGE W AMBASADZIE ??? JESLI DOMYSLA SIE W AMBASADZIE ZE LECIMY RAZEM TO UZNAJA ZE SKLAMALISMY W DS 156 ???? wypelniac ds 156 jeszcze raz i wpisac ze lecimy razem ( nie jestesmy rodzina ) ???

Link to comment
Share on other sites

własnie problem w tym, że jedziemy na ten sam camp, sami załatwiliśmy sobie kontrakt, ale bez polskich pośredników, tylko amerykanskich, oni wystawili nam DS-2019. Tutaj pojawia się ten problem właśnie, czy pisać że lecimy razem, czy nie?? Oni się raczej domyślą, ze lecimy razem i bardzo dobrze się znamy, ale pytanie jak na to zareagują? Czy jak na zwykłych wyjeżdżających na Campy, czy jak na ludzi którzy chcą uciec do stanów?? A wogóle w Ds-157 pisać że już się rozpoczeło przygotowania do podróży, czy olać?? chyba oni tego nie sprawdzają czy ktoś ma bilety zarezrewowane??

Link to comment
Share on other sites

wpisz ich i juz - na worka jezdza pary i ich puszczaja, w zeszłym roku moja dziewczyna jechala ze mną i z bratem swoim , jedyną uwagą - było stwierdzenie konsula opiekuj się siostrą :D

w przygotowaniach wpisz datę wylotu z polski i docelowy adres firmy lub campu

Link to comment
Share on other sites

wsumie w DS-2019 pisze:

Purpose of this form:

begin new program, accompanied by number (0) of immediate family members

wiec sam juz nie wiem czy pisac o tym ze w dwojke lecimy czy nie. Właściwie to każde z nas ma osobny kontrakt, każde z nas oddzielnie się aplikowało w organizacji za granicą, tylko że lecimy w to samo miejsce , tym samym lotem, wizyta w ambasadzie w tym samym czasie, mieszkamy koło siebie, znamy sie bardzo dobrze itp.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...