Skocz do zawartości

Jedzie ktoś do Lake Tahoe/Stateline???


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Wyjeżdżam już za 10 dni i... nie mogę znaleźć nikogo na wspólne mieszkanie...Może już ktoś z was tam jest albo też się wybiera i też poszukluje współlokatorki?? Będępracowała w Harrah'sie. Bardzo was proszę o kontakt:)

13.06 ==> Stateline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, my jedziemy do stateline 12.06 takze na pewno się będziemy widzieć na miejscu :D również pracujemy w Harrah's! a co do mieszkania to zobaczymy na miejscu, pewnie i tak na początku będziemy mieszkać razem w tymczasowym moteliku, pozdro, michal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, my jedziemy do stateline 12.06 takze na pewno się będziemy widzieć na miejscu :D również pracujemy w Harrah's! a co do mieszkania to zobaczymy na miejscu, pewnie i tak na początku będziemy mieszkać razem w tymczasowym moteliku, pozdro, michal.

miszo a masz namiar na taki tymczasowy motelik? Tez jedziemy z kumplem do lake tahoe, na miejscu bedziemy 9.06. Mamy na oku kilka dobrze wyposazonych domkow, ale dosc duzych - mieszkanie w nich byloby oplacalne od 6 osob - wtedy byloby to okolo 50-60 usd/tydzien za osobę. Gdybyscie byli chetni to daj znac.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy sie zastanawialam czy to Ty Aniu, ale zdjęcie jest trochęniewyraźne...Teraz jestem pewna:) To co?? Możesz mi coś poradzić co do mieszkania...??

No to ja :D

Nie mogę Ci nic poradzić jeśli chodzi o mieszkanie niestety. Ja jadę do Reno i sobie zarezerwowałam pokój w motelu, może zrób tak samo. :wink: Więc zapraszam do siebie. Ja ne pewno Tahoe odwiedzę, więc może się spotkamy.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mieszkanko za $50-60 brzmi bardzo opłacalnie, także ja do tych 6 osób bym się z chęcią dołączyła. Również jestem zainteresowana namiarami na motelik:) Podaję maila w razie czego: ankade@gazeta.pl i gg:1742426

P.S. Marcin (bo tyle zapamiętałam z wiadomości) dziękuję za ofertę i proszę napisz jeszcze raz bo skasowałam przypadkowo:(Dzięki!

Aniu oczywiście zapraszam do Tahoe i napisz cośna gg, żebyśmy były w kontakcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...