Skocz do zawartości

Pytanie o sklepy z koszulkami (metalowymi)


Bolciu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatam

Jak pewno wiekszosc z was wyjezdzajac do usa znajomi pytaja czy nie przywieziecie im czegos ciekawego. Podobnie ze mna o elektronike sie nie martwie bo wiem gdzie kupie ale dostalem zamowienie na koszulki Blind Guardian(jakas metalowa kapela) No i pytanie czy wieta gdzie w NYC mozna takowe zakupic?? Ja znam jeden sklep wysylkowy ale drozyzna straszna tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolciu to niech kumpel sam sobie jedzie do usa i je wiezie moja rada... bo nie sadze zeby w ktoryms sklepie bylo 30o sztuk jendorazowo... ajjj ci kumple mnie jedne kiedys poprosil o kask na motor... ale on chce z 50 bo on interes na tym zrobi w polsce... ja wiem ze ludzie mysla ze w usa jest raj... ale nie ma... tylko rzeczywistosc ktora nie jest wcale tak kolorowa jak wyglada w gazetach filmach i opowiesciahc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za odpowiedzi  

wiem ze w PL sa ale kumpel ma nadzieje ze w usa bedzie cos taniej bo on tego chce kolo 20 sztuk a u nas jakos po 30 zeta chodza

Poszukaj tu w Polsce kogo kto robi koszulki

Przy takiej ilosci to juz sitodruk ci zrobia /po co to ze stanow ciagnac/

Mnie termodruk na 2 koszulki /2* format a5 kosztowal ...10PLN - koszulki mialem swoje, zawsze jakosc mozesz wybrac/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...