Grzystek Posted June 6, 2006 Report Posted June 6, 2006 Mam pytanko. jedziemy przez stany z kumplami na dwa samochody. Chcemy wziąść z POlski krutkofalówki. Czy ktoś może wie na jakiej czestotliwości mozna się porozumiewać bezpiecznie.
rosol Posted June 6, 2006 Report Posted June 6, 2006 Co to sa "krutkofalowki" ktore trzeba "wziaść"? Ja slyszalem o krótkofalówkach i slowie wziąć!! Ludzie co z Wasza ortografia??? Apeluje do moderatorow o zamykanie postow z razacymi bledami! powodzenia
bumtarara Posted June 6, 2006 Report Posted June 6, 2006 Czy ktoś może wie na jakiej czestotliwości mozna się porozumiewać bezpiecznie. o co ci chodzi z tym bezpiecznie :?: boisz się ze amerykańce będą cie podsłuchiwać :?: też używaliśmy krótkofalówek jak jechaliśmy 2 samochodami na wycieczki i nie było żadnych problemów tylko czasami jacyś kolesie się odzywali ale i tak nic nie czaili częstotliwość zawsze można zmienić
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.