Jump to content

Czestotliwośći krutkofalówek


Grzystek

Recommended Posts

Posted

Mam pytanko. jedziemy przez stany z kumplami na dwa samochody. Chcemy wziąść z POlski krutkofalówki. Czy ktoś może wie na jakiej czestotliwości mozna się porozumiewać bezpiecznie.

Posted

Co to sa "krutkofalowki" ktore trzeba "wziaść"? Ja slyszalem o krótkofalówkach i slowie wziąć!! Ludzie co z Wasza ortografia??? Apeluje do moderatorow o zamykanie postow z razacymi bledami! powodzenia

Posted
Czy ktoś może wie na jakiej czestotliwości mozna się porozumiewać bezpiecznie.

o co ci chodzi z tym bezpiecznie :?:

boisz się ze amerykańce będą cie podsłuchiwać :?: :)

też używaliśmy krótkofalówek jak jechaliśmy 2 samochodami na wycieczki i nie było żadnych problemów tylko czasami jacyś kolesie się odzywali ale i tak nic nie czaili

częstotliwość zawsze można zmienić

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...