Skocz do zawartości

Dostałem M-1 !!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Od dziś jestem szczęsliwym posiadaczem promesy M-1 :) !! Były chwile cięższe i lżejsze...ale liczy sie wynik końcowy :) ...

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących całego procesu ubiegania się o wizę tego typu(oraz F-1 - proces praktycznie sie nie różni), z chęcią udzielę informacji.

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:) gratuluje! mam pytanie odnosnie tej calej procedury, bo juz sie pogubilam. obecnie studiuje w Polsce na 2 roku, ale bardzo chcialabym wyjechac, na poczatku chcialam po studiach, ale coraz bardziej mnie ciagnie za ocean i czuje ze nie wytrzymam do konca studiow...:) wiec jesli chcialabym skladac podanie o f1 to chyba najpierw musi mnie przyjac uczelnia, prawda? nie jestem pewna co do tej calej procedury, jak na razie czytam sobie rozne info, ale jeszcze nie podjelam zadnych wiekszych krokow:) bardzo chcialabym studiowac w usa, ale najwieksza przeszkoda jest oczywiscie kasa..:/ odwieczny problem...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Tutaj masz jak wyglada dos skrotowo cala ta procedura...

http://forum.usa.info.pl/viewtopic.php?p=3...ighlight=#36598

A jesli chodzi i pieniazki to niekoniecznie musza stanowic problem...kwestia poszukania odpowiedniej szkoly...:)

Jak bedziesz miala jeszcze jakies pytania to... :)

Pozdrawiam !!:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...