Skocz do zawartości

ubranie


Rekomendowane odpowiedzi

tak z ciekawosci.. ile par spodni (2), swetrow (3), podkoszulek (6), skarpet (11) , i spodenek (4) bierzecie na camp? ja biore tak jak w nawiasie.. ale zastanawiam sie czy nie biore tego za duzo bo walizke mam prawie cala zapchana ;/ w czasie pracy dostane podkoszulki i chyba spodenki,pozstaje tylko czas pozostały zxamierzamm tez tam sobie cos kupic z z ubran. bierzecie jakis szpiwor? /u mnie niby podobno sa jakies koce, posciel, no ale roznie to moze byc.. choc z 2 strony nie ma sensu brac jak sie nie przyda/ a tak na marginesie.. w poniedzialek odlot :o jak na razie jeszcze sie nie denerwuje.. dziwne :) a jak tam u Was, kiedy lecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to zalezy w jakie rejony jedziesz, w niektorych miejsach sa upaly a gdzieniegdzie w nocy zimno. mysle ze 2 pary spodni plus 2 swetry albo bluzy wystarcza. koszulek i spodenek tez nie za wiele bo gwarantuje Ci ze nakupujesz pelno rzeczy. a jesli chodzi o spiworek to podstawa!!!!! nie ma nic przyjmenijeszego jak spac w swoim spiworze a nie pod jakimis oblesnymi kocami jak niektorzy u nas:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...