Skocz do zawartości

Prosze o porade !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :o Mam pytanie, a mianowicie za niedługo udaje sie na wizie turystycznej do USA. Oczywiście jak większość chciałbym zostać tam dłuzej niz to mozliwe. Moje pytanie jest mianowicie takie czy da sie przerobić na miejscu już w stanach na wize studencką ażebym mógł zostać legalnie. Czy jeśli udam sie do jakiejs instytujcji która sie tym zajmuje to czy jest jakieś ryzyko ze nie wiem deportują mnie bo beda wiedzec ze coś krece i chce zostać. Czytałem tez niedawno na tym forum problem pewnej dziewczyny i był całkiem podobny do mojego tylko, że ona chciała wracać do polski miedzyczasie i ktos jej odpisał ze nawet na wizie studenckiej mogą jej nie wpuścic spowrotem do USA. Ja w stanie jestem przeboleć tych kilka lat bez powrotu do ojczyzny. I jeszcze jedno pytanie czy majac wize studencką szkoły w USA są drogie i jak to w ogóle jest z tym studiowaniem, bo nie lece do rodziny tylko do znajomych którzy mogliby mnie utrzymywać w sesie mieszkania a reszte musze sobie opłacać sam, a jak wiadomo człowiek majacy 20 lat skończoną szkołe srednia chyba na poczatku kokosów nie zarobi a za szkołe mósiał bym płacic sobie sam. Prosze o pomoc jeśli ktoś zna sie na tym albo był w takiej sytuacji. Za pomoc bede bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...