Jump to content

Recommended Posts

Posted

hej ludziska! wie ktos, czy mozna i z jakiej firmy, wyjechac we wrzesniu na H2B? bo sporo biur juz obdzwonilem i wszystkie oferuja wyjazdy min od polowy pazdziernika, a mi troszku zalezy na czasie...

  • 1 month later...

Posted

sprawdz firme www.yec.pl...oni co prawda maja rekrutacje od wrzesnia ale wiesz.....moze i da rade. maja ciekawe oferty pracy...

  • 3 weeks later...
Posted

Witam

Aby nie zakładac nowego tematu zadam pytanie tutaj

Jakie firmy aktualnie organizuja wyjazdy i prowadza rekrutacje na wizy H2B

aby mozna bylo wyjechac jeszcze w tym roku

Znalazlem tylko firmy:

emakopol.pl

isspolska.pl

Moze zna ktos jeszcze jakies firmy prosze o informacje

Pozdrawiam

Posted

Emakopol.pl -> odpada i nie polecam.Oni sa drodzy itp, itd. Bylem to wiem jak to bylo... Jak wyjedziesz to juz maja Cie gdzies, nie dbaja o Ciebie do konca.

Ja chyba zdecyduje sie na www.yec.pl

:roll:

Posted
Emakopol.pl -> odpada i nie polecam.Oni sa drodzy itp, itd. Bylem to wiem jak to bylo... Jak wyjedziesz to juz maja Cie gdzies, nie dbaja o Ciebie do konca.

Ja chyba zdecyduje sie na www.yec.pl

:roll:

Potwierdzam

  • 4 months later...
Posted

www.yec.pl

www.migacztravel.pl

Ale nie wiem czy sa prawdziwi- nie znam osob, ktore wyjechaly z nimi na program H2B

Pozdrawiam

Posted
Migacz odradzam, niech pozostaną przy turystyce.

Heh Po samej nazwie długo bym się zastanawiał czy skorzystać z takiego biura podróży :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...