Jump to content

Praca na budowie w Chicago


Recommended Posts

Witam

Mam pytanie do ludzi ktorzy wiedza lub co widzieli a mianowicie mam mozliwosc pracy na budowie w Chicago i chcialem sie zapytac czy jest to podobna praca co u nas w kraju?? czy moze w Stanach to troche inaczej sie odbywa ? , moze jest cos charakterystycznego ? i gdzie lepiej pracowac czy u Polaka czy Amerykanina , dodam tylko ze bylaby to druga praca :wink:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam  

Mam pytanie do ludzi ktorzy wiedza lub co widzieli a mianowicie mam mozliwosc pracy na budowie w Chicago i chcialem sie zapytac czy jest to podobna praca co u nas w kraju?? czy  moze w Stanach to troche inaczej sie odbywa  ? , moze jest cos charakterystycznego ? i gdzie lepiej pracowac czy u Polaka czy Amerykanina , dodam tylko ze bylaby to druga praca  :wink:  

pozdrawiam

u Amerykanina. Od Polaków z daleka, jeśli się da. Choć oczywiście są też i tacy rodacy, którzy służą szczerą pomocą, płaca na czas tyle ile mówią i są dobrymi pracodawcami. Jednakże jeśli chodzi o budowę w USA:

- Polacy mniej płacą a zapieprz jest niesamowity;

- stawki na amerykańskiej kontraktorce są o wiele większe, warunki pracy zazwyczaj lepsze a i nie urobisz się dużo (z pewnością mniej od "polskiej" budowy). Inna sprawa, że akurat do Amerykańców niestety trudno się dostać.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...