Skocz do zawartości

Zupki w proszku:)


Rekomendowane odpowiedzi

witam wiem ze bylo wiele tematow zwiazanych z zywnoscia ale mi chdzi kakretnie o ten zupki:)

jak myslicie jakie mam szanse przewiezc jutro te cholerne zupki :o duze ryzko zabrania?:) grochowa pomidorowa rosl kostki rosolowe:) - czyli to co uwielbiam:)

rok temu mojej dziewczynie ualo sie przewiezc pare ale czepiali sie na grniacy ale ona powieziala ze bez wody to nie jest do jedzenia:) i przeszla:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wiem ze bylo wiele tematow zwiazanych z zywnoscia ale mi chdzi kakretnie o ten zupki:)

jak myslicie jakie mam szanse przewiezc jutro te cholerne zupki :o duze ryzko zabrania?:) grochowa pomidorowa rosl  kostki rosolowe:) - czyli to co uwielbiam:)

rok temu mojej dziewczynie ualo sie przewiezc pare ale czepiali sie na grniacy ale ona powieziala ze bez wody to nie jest do jedzenia:) i przeszla:D

Dwa tygodnie temu, leciala moja znajoma do USA i tez miala jakies gorace kubki i jakies tam inne zupki.Bala sie placic kary i jak ja pytali o zywnosc to powiedziala ze ma zupki(Chicago), a celnik na to czy to sa zupki z miesem, a ona nato ze nie, ze grzybowe i jakies tam inne. No i bylo wszystko w porzadku.

Wiec nie ma co sie bac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przewiozlam sobie zupki, budynie, kisiele i nic sie nie stalo, a miallam tego troche :o Moj chlopak mial w bagazu sproszkowany len ( jadalny ) i przetrzepali mu bagaz, rozwalili to opakowanie - chyba mysleli ze to jakies narkotyki lol. Ladowalismy w LA.  

A deklarowaliscie przewoz zywnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...