Skocz do zawartości

Skilled Worker


Montana

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z żoną zamierzamy starać się o PR w Kanadzie.

Mam pytanie: moja żona pracuje w Firmie, która ma swoje oddziały na całym świecie, w tym i w Kanadzie. W firmie powiedziano jej, że gdy będzie miała pozwolenie na prace w Kanadzie to bez problemu ją tam przeniosą, natomiast wszystkie papiery musi załatwić sobie sama. Czy w aplikacji można wpisać taką obietnicę pracy i czy to w jakikolwiek sposób pomoże?

Poza tym, jeżeli znacie jakieś biura lub osobę, która za rozsądne pieniądze pomoże wypełnić aplikację to proszę o przesłanie namiarów na: r.robertz@gmail.com

A jeżeli ktoś ma wypełnioną aplikację i przesłałby mi ja na wzór będę ogromnie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej....

Na moje oko (ale lepiej zadwoń do ambasady) to powinieneś mieć dla małżonki taki papier, w którym ktoś odpowiedzialny za HR w firmie po drugiej stronie Atlantyku potwierdza, że przeniesienie byłoby możliwe....Mogłoby to pomóc, ale to nie będzie klasyczne Arranged Employment...Więc najpewniej jakoś przychylniej popatrzą..Ale czy szybciej załatwią- nie wiem....

A aplikację wydrukuj sobie i poczytaj instrukcję...to nie jest takie zaporowe.....Szczególnie jeśli znasz w miarę angielski....A znać powinieneś, bo oceny z IELTS bardzo ważą na punktacji.....

Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...