Skocz do zawartości

kontrola na lotnisku w warszawie i nowym jorku


Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam do was takie pytanie chodzi mi o to jak przebiega kontrola na lotnisku glownie w nowym jorku czy jak znajda jakies rzeczy to je zabieraja slyszalam ze nawet przeszukuja bagaze osob ktore maja zielona wize chcialabym przywiezc sostrze troche czekolad wszystko jest zapakowane niektore w folii czy moga to zabrac a co np z witaminami ktore tez sa zapieczetowane albo jakas masc do twarzy bo nie wiem czy to zabierac i sie stresowac przyczepia sie czy nie jak to bylo z wami na lotnisku w obcym kraju z gory wszystkim dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

co do Twojego pytanka to bez obaw jak bedziesz miala kilka czekolad to raczej nie powinni sie czepiac- no chyba ze bedziesz wiozla cale kartony czekolad :) hihihi

a co do wspomnianej masci do twarzy i witamin to sie nie czepiaja nawet jesli sa one nieuzywane przeciez to sa normalne rzeczy zaliczane do podstawowej kosmetyki.

a co do tych czekolad jeszcze to dla pewnosci wloz je do duzej walizki miedzy ubrania i na pewno nie beda Ci tam grzebac:) ja jak wracalam z usa to mialam 4 takie duze paczki M&M-ow (600g) i nikt mi ich nie zabral:)

zycze szerokich lotow i smacznego dla siostry;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...