Skocz do zawartości

co warto włozyc do walizki a co lepiej kupic w usa ( taniej)


bejco3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przygotowuje sie juz do wyjazdu (i mam zamiar zrobic zakupy) co warto wziasc ze soba a co wyjdzie taniej kupic w usa

chodzi mi np. o :

- jedzenie (wiem ze nie wolno przewozic gotowego)

zupki, kisle budynie rosolki ....itp

-kosmetyki,chemia srodki czystosci

mydla szampon proszki do prania rózne zele (wlosy i do ciala)

pasta do zebów szczoteczka clearasil :):D dezodoranty perfumy

maszynki do golenia i pianka

-ubranie to juz wiem ze lepiej tam 8)

-leki

apap ibuprom(boje sie bolu zebów :D ) i np. leki na recepte

a moze jeszcze cos co powinienem wziasc co moze mi sie przydac a tam tego nie dostane albo bedzie strasznie drogie ??

a co napewno nie ma sensu brac bo mi sie nie przyda lub kupie w usa za male pienidze

ps. bylo by super gdybyscie pamietali przykladowe ceny

dzieki z gory !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam juz dwa razy nabralam pelna walizke - a nie wiem po co! pozniej wracalam z trzema! teraz nie biore nic, oprocz czegos na poczatek. i tak na miejscu bedziesz chcial wszystkiego sprobowac, nowej maszynki gillette czy jakis innych [beeep]ereli. co do zupek to uwazam, ze nic sie nie rowna z naszym Knorrem. leki? pelno jest roznych specyfikow, na co tylko dusza zapragnie. butow tez nie bierz- kupisz sobie milion razy lepsze i tansze niz u nas:)

ja tam biore prawie pusta walize!

ciao!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej - juz podobne tematy na forum były wiec mozesz sobie wyszukac

no ale bierz jak najmniej - wiadomo szczoteczka jakas pasta jedno mydło -zeby było na początek potem sobie kupisz wszysatko co chcesz, zupki owszem wziac mozna, co do leków to co ci jest najbardziej potrzerbne i na recepte a ja tam potem kupowałam leki - bo duzy asortyment przeciwbolowych, na gardło itp

ale ten temat został juz szeroko opisany na forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu to jak najszybciej poszedlbym do stomatologa, jeszcze przed wylotem a reszta sie nie przejmowal  8)

No właśnie, ja już prawie wszystkie zęby wyleczyłem :)

Ale nie gadaj takich głupot, bo zaraz przyjdzie kubakj i odpowie Ci:

a co to do cholery, dentystów w USA nie ma?! :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...