Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cegreg

Dells dojazd

Recommended Posts

Hej!

Na wstępie mówię, że przeszukałem forum, ale mam troszkę inne problemy niż dotychczasowi "pytający".

A dokładnie mam taki problem: zalatuję do Chicago na 13:15 i teraz mogę wybrać się na greyhounda 3pm, tylko nie wiem czy na niego zdążę.Druga opcja to z lotniska O'hare odjeżdża o 2pm val galder i dalej w Madison przesiąść się na greyhounda. Tylko teraz nie wiem która opcja będzie lepsza. Pewnie lepsza jest od razu greyhoundem tylko nie wiem czy dam rady wyrobić się w 1.45 z odprawą i dojechaniem na stacje greyhounda i kupieniem biletów itp. Z drugiej strony jeżeli udało by mi się zdążyć na tego ValGardena o 2pm z terminal 5 to w Madison mam około 1,5h na przesiadkę, czy ten czas mi wystarczy. Awaryjnie mogą odebrać mnie znajomi z Madison, tylko że musiałbym czekać kilka godzin.

Co o tym myślicie? Co powinienem zrobić?

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz cegreg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam takie jeszcze jedno pytanie odnośnie zakupu biletów. Gdy bym wybrał opcję z przesiadką w Madison, to znalazłem, że oba autobusy(ValGander i Greyhound) zatrzymują się na tym samym przystanku, który się nazywa WISCONSIN UNION TRVL CTR 800 LANGDON ST.

Tylko że kasa biletowa greyhounda czynna jest tylko do 5pm, a ja przyjadę o 5.35pm. Czy może ktoś z Was wie, czy można kupić bilet u kierowcy?

Za każdą pomoc z góry dziękuję!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

Z chicago do Dells jezdzi tylko 1 greyhound i ten wyjezdza ok 6 rano - raczej nie masz szans na niego zdazyc:))

Jesli masz znajomych w Dells to jedz do Madison i tam na nich czekaj.

Inaczej pozostaje ci nocleg w Chicago albo taksowka z Madison.

Agnieszka

Share this post


Link to post
Share on other sites

o 13.15 ciezka sprawa. Sam kiedys przylecialem o 12.40 z Amsterdamu i ledwo zdazylem na greyhounda o 3.30 jakoś. Jest jeszcze kwestia ze oni od pewnego limitu nie sprzedaja dalej biletow i wtedy trzeba czekac na nastepny. Nalezy sie wtedy ladnie usmiechac do tych czarnych pan i sie pojedzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites


×
×
  • Create New...