Skocz do zawartości

Autoryzacja wizy po przyjezdzie!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ma takie pytanie jade w tym roku na w&t i czy musze po przyjezdzie dokonac autoryzacji u organizacji sponosrujacej aby moja wiza nie stracila waznosci? Oni napisali ze jezeli sie nie zaloguje u nich na stronie po przyjedzie to nie dostane SSN i wiza mi przepadnei? ale cos mi tu nie gra bo to chyba nie ejst mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda, jak nie potwierdzisz przybycia to anulują Ci wizę, pozatym SSN możesz wyrobić dopiero wtedy jak będziesz w Stanach, a jeżeli nie potwierdzisz SEVIS, to dla amerykańskiego rządu Ciebie w USA nie ma, co za tym idzie nie możesz wyrobić SSN. Nie musze chyba dodawać że z niepotwierdzonym SEVIS jestes w USA nielegalnie...

Tak na przyszłość, jeżeli w biurze organizującym worki mówią, że coś jest konieczne to znaczy że jest. Tym bardziej, że potwierdzenie SEVIS to nie jest jakieś strasznie pracochłonne i trudne zadanie (chyba, jeszcze tego nie robiłem :)) więc chyba dostosowanie się do tego nie będzie jakimś szczególnym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...