Skocz do zawartości

internship


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moglby podac konkretne firmy ktore zatrudniaja na internship studentow z europy - chodziloby mi glownie o np firmy real estate, firmy ubezpieczeniowe, banki, i szereg innych - bede wdzieczny za jakiekolwiek informacje

pozdrowka

bigguy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

widze za malo kto co wie na temat internshipow albo po prostu nikt sie nie wypowiada - no coz taki life - z reszta wiekszosc forumowiczow siedzi w NY wiec nie ma sie co dziwic - tam sie pracuje za grosze w knajpach i na budowach u polakow - moze jednak ktos cos wie to prosze o wypowiedz - zawsze mozemy wymienic ciekawe informacje

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze za malo kto co wie na temat internshipow albo po prostu nikt sie nie wypowiada - no coz taki life - z reszta wiekszosc forumowiczow siedzi w NY wiec nie ma sie co dziwic - tam sie pracuje za grosze w knajpach i na budowach u polakow -

pozdrowka

a skad wiesz,ze wiekszosc forumowuczow siedzi w NY?? czemu akurat NY?? skoro nikt sie nie wypowiada, moze faktycznie nikt nic nie wie..na ten temat.

Poszukaj w bazie organizatorów i na konkretnych stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze za malo kto co wie na temat internshipow albo po prostu nikt sie nie wypowiada - no coz taki life - z reszta wiekszosc forumowiczow siedzi w NY wiec nie ma sie co dziwic - tam sie pracuje za grosze w knajpach i na budowach u polakow - moze jednak ktos cos wie to prosze o wypowiedz - zawsze mozemy wymienic ciekawe informacje  

pozdrowka

A jakie ciekawe informacje masz na wymiane? Daj znac, to pomysle nad propozycja (w przerwie w pracy za gorsze na budowie u polakow- coz... taki life).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze za malo kto co wie na temat internshipow albo po prostu nikt sie nie wypowiada - no coz taki life - z reszta wiekszosc forumowiczow siedzi w NY wiec nie ma sie co dziwic - tam sie pracuje za grosze w knajpach i na budowach u polakow - moze jednak ktos cos wie to prosze o wypowiedz - zawsze mozemy wymienic ciekawe informacje  

pozdrowka

Powiem Ci, ze jakos to niemilo zabrzmialo... czekasz na proste odpowiedzi, a moze sam poszukaj, jest mnostwo wyszukiwarek internshipow. wkleilabym linki, ale po takiej wypowiedzi to mi sie nie chce... Uwierz mi nie kazdy siedzi w NY i nie kazdy pracuje za grosze w knajpach...a jak znajdziesz internshipa i cie przyjma to moze pogadamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow sa trzy odpowiedzi - ale takie ktore lepiej przemilczec

- nie o takie wypowiedzi mi chodzilo - jak sie nie ma nic sensownego do powiedzenia to lepiej nie pisac

takie rady juz przerobilem

prosze o konkrety

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...