Skocz do zawartości

przesunięcie czasu - jak sobie z tym poradzić?


Gaja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Domyślam się że jest tu wielu weteranów podróży do USA :-) , mam do Was prośbę - czy macie jakieś sprawdzone sposoby na to , jak poradzić sobie z tym sporym poślizgiem czasowym? Co zrobić , żeby o np. 17.oo czasu amerykańskiego nie padać na twarz , a o 3 w nocy budzić się żeśkim jak skowronek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Domyślam się że jest tu wielu weteranów podróży do USA :-) , mam do Was prośbę - czy macie jakieś sprawdzone sposoby na to , jak poradzić sobie z tym sporym poślizgiem czasowym? Co zrobić , żeby o np. 17.oo czasu amerykańskiego nie padać na twarz , a o 3 w nocy budzić się żeśkim jak skowronek?

praktycznie rzecz biorac - to lecac z europy do usa tego sie nie odczuwa (czas trwania podrozy ladnie sie naklada z roznymi strefami czasowymi). problem minimalny.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Domyślam się że jest tu wielu weteranów podróży do USA :-) , mam do Was prośbę - czy macie jakieś sprawdzone sposoby na to , jak poradzić sobie z tym sporym poślizgiem czasowym? Co zrobić , żeby o np. 17.oo czasu amerykańskiego nie padać na twarz , a o 3 w nocy budzić się żeśkim jak skowronek?

Gdy przylecisz do USA, mimo zmęczenia wytrzymaj do końca dnia i połóż się spać dopiero ok. 23:00. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...