Skocz do zawartości

bilet do Fort Walton Beach (Floryda)


Rekomendowane odpowiedzi

witam! jestem nowy na tym forum i pierwszy raz lece do USA. dostalem wize turystyczna na rok. mam rodzine w Fort Walton Beach na Florydzie i potrzebuje pomocy przy kupnie biletu. nie kupowalem nigdy wczesniej biletow lotniczych stad moje pytanie. tam gdzie chce leciec jest lotnisko Fort Walton Beach Airport - 1J9 (Navarre, Florida, USA). mieszkam w Złocieńcu (woj. zachodniopomorskie) - 100 km od Koszalina (studiuje w Koszalinie). ponoc do Fort Walton Beach trzeba leciec przez Atlante (Georgia), ale nie widze takiej potrzeby skoro na miejscu jest lotnisko. nie wiem czy lepiej leciec z Warszawy czy z Berlina? potrzebuje bardzo szybko biletu (miedzy 7.07-12.07), wiec interesuja mnie oferty last minut. jakie wybrac polaczenie? jakiego przewoznika? ile mnie to bedzie kosztowalo? szukam linkow to stron przewoznikow wartych polecenia? z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o chrystusie jakie masz pytania, nie latwiej ci bylo isc do biura podrozy?? oni tam ci wszystko wytlumacza i u nich ci sie bedzie oplacalo kupic bilet.

prawdopodobnie nie kupisz biletu bezposrednio tam gdzie jest twoja rodzinka, bo to lotnisko nie obsluguje lotow miedzynarodowych. ja tez lece na floryde i bezposrednio do tampy nie ma takiego polaczenia

a poza tym, q ciagu tygodnia chcesz kupic i bilet i nawet wyleciec, jest szansa ze nei ebdzie juz miejsc a cena spokoujnie moze siegnac 4000, bo j amiesiac temu na fl kupilam za 3500

moja rada: lec do najblizszego biura podrozy i niech ci szukaja jakiegos ajkorzystniejszego lotu i ci i porownasz ceny i zobaczysz czy bardziej ci sie oplaca leciec z wawy czy z berlina ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko Fort Walton Beach jest malym lotniskiem podobnie jak miasteczko, choc wiekszym od Destin. Nie ma bezposredniego lotu do tego miejsca, dlatego ja korzystam zawsze polaczenie - berlin-londyn-atlanta-FWB liniami british airline i delta (berlin-londyn- BA, delta FWB).

JEst to najlepsze opcjonalne polaczenie, ktore polecam. Czasami zdarza sie, ze ze wzgledu na zle zjawiska tmosferyczne lot z atlanty do FWB jest odwolany, ale wtedy delta line placi za nocleg.

PS. Polecam Sandestin Beach and Golf Resort w DEstin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...