Skocz do zawartości

Pomocy chce prace


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
a co zes myslal ze w usa to wszystko z nieba kapie  

wielu jest takich jak ty co nie moze znalezc pracy  

szukaj szukaj a znajdziesz albo waracaj do polandu

Jeden z wielu cwaniaczków co wiele gadają ale pomóc to nie chcą, aż się niedobrze robi od takich polaczków.

Mam nadzieję "marcinek1985" że poszło ci dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wiem , ze ci sie na pewno nie spodoba to co napisze, ale moze sobie przemyslisz i nie wyjdzie ci na najgorsze. Piszesz , ze przyjechales niedawno . Nie piszesz o zadnych konkretnych kwalifikacjach . A jak Twoj angielski ?

Na Twoim miejscu wzielabym kazda , nawet najgorzej wygladajaca prace

i powiedzialabym sobie , zostane tak dlugo az zarobie na samochod, a wtedy p o j a d e do tych miejsc gdzie wymagaja samochodu i dostane lepsza prace.., to wspanialy kraj , ale swojemu szczesciu trzeba pomoc.

e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ta strona dziala calkiem dobrze w Minneapolis i okolicach (mozesz sprobowac w czesci dla chicago - idz do kolumny stany w usa wybiez illinois i chicago) Ja na poczatku umieszczalam ogloszenia o byciu niania i znalazlam duzo ofert. Ty musialbys sprobowac oglosic sie jako handyman helper albo spring cleanning - niedlgo zaczna szukac ludzi do koszenia trawnikow- nno nie wiem- zwsza cos.. mozesz tez popatrzec na czesc job i gigs (w tej zwlaszcza jak umiesz projektowac strony www albo jak masz inny talen)

poza tym polecam czesc all for sale/wanted - czesc FREE idealne do umeblowania domu he he .

Ale jak juz mowie - ja wiem ze ta strna dziala dobrze w MN nie wiem jak w Chicago - aczkolwiek tez duzo ogloszen tam jest. pomyslalam ze sprobowac nie zaszkodzi.

http://minneapolis.craigslist.org/

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
wiem , ze ci sie na pewno nie spodoba to co napisze, ale moze sobie przemyslisz i nie wyjdzie ci na najgorsze. Piszesz , ze przyjechales niedawno . Nie piszesz o zadnych konkretnych kwalifikacjach . A jak Twoj angielski ?

Na Twoim miejscu wzielabym kazda , nawet najgorzej wygladajaca prace

i powiedzialabym sobie , zostane tak dlugo az zarobie na samochod, a wtedy p o j a d e do tych miejsc gdzie wymagaja samochodu i dostane lepsza prace.., to wspanialy kraj , ale swojemu szczesciu trzeba pomoc.

e

Nareszcie rzecowy post w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...