Skocz do zawartości

Koniec Au pair...Prosze o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Jestem juz drugi rok na programie au pair w sierpniu konczy mi sie kontrakt z rodzinka od tego momentu bede miala jeszcze miesiac na podrozowania, czyli pod koniec wrzesnia powinnam wracac do Polski.

Jednak zastanawiam sie nad zostaniem tutaj w USA, jedyny pomysl jaki mam do zapisac sie do szkoly jezykowej i zmienic status wizowy na F1.

Chcialam sie dowiedziec kiedy mam ostateczny termin na zlozenie mojej aplikacji w szkole lub imigration? Czy 12 miesiac? Czy moze moge jeszcze to robic w 13 miesiacu mojego pobytu - ktory powinnnien byc przeznaczony na podrozowanie?

Zeby bylo jeszcze ciekawiej to moj paszport stracil waznosc w zeszlym miesiacu:((( Wiec zastanawiam sie jak szkola bedzie na to patrzyla?

PROSZE O POMOC JAK NAJSZYBCIEJ. DZIEKUJE ZGORY WSZYTSKIM ZYCZLIWYM OSOBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !!

Masz wbita w paszporcie sekcje 212(e) ??

Musisz zlozyc, wyslac dokumenty o zmiane statusu zanim wygasnie Ci obecny (J1)... w tych 30 dniach (grace period) nie posiadasz juz statusu...

Udaj sie, zadzwon do najblizszej ambasady polskiej i zapytaj o wyrobienie paszportu... nie wiem jak do zmiany statusu ale do utrzymania go jest potrzebny wazny paszport

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...