Skocz do zawartości

Sekcja 212 - waiver


Rekomendowane odpowiedzi

Pat,

Cztery lata temu wyjechalam do Stanow na internshipa na 18 miesiecy.Niestety wbito mi sekcje.Byl to dla mnie dramat,zwlaszcza ze wyjechalam do ukochanego i nie chcialam wracac do Polski na 2 lata.W koncu pobralismy sie i po wielu wizytach u roznych prawnikow, okazalo sie ze nawet jego obywatelstwo nie rozwiaze sprawy.Ale znalazlam prawnika,ktory zalatwil waiver.Jezeli chcesz sie odwolywac,to jest prawie100% szansa ze zalatwisz waiver.Niestety jest to kosztowne ok.2000 $.No i 6 miesiecy to chyba za krotko na zalatwienie sprawy( u mnie trwalo to 8 miesiecy),wiec warto przedluzyc internshipa.Jesli jestes zainteresowana-daj znac-dam ci emaila do prawnika.Z nim wszystko zalatwia sie online,ewentualnie przez tel.,ale ja nigdy z nim nie rozmawialam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 rok później...

Przyjechalam na wizie J1. Mam sekcje 212(e). Zlozylam o przedluzenie o wize turystyczna, nadal czekam na odpowiedz (juz szosty miesiac, czyli i tak pobede sobie tu tak dlugo jak chcialam). Widze ze sa niejasnosci, czy ta sekcja nie pozwala tylko o staranie sie o wize imigracyjna czy mogla by mi ona przeszkodzic w uzyskaniu turystycznej (bedac tutaj). Czy powinnam byla starac sie o waiver?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

hej.

co robic? Czasu coraz mniej. Nadal nie mam decyzji w sprawie waivera.... i sie zastanawiam, czy moge sie starac o zmiane badz przedluzenie statusu, bez decyzji w sprawie sekcji 212(e)?

czy mam czekac na odpowiedz, czy mozna wczesniej dzialac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...