Skocz do zawartości

Powrot do USA po miesiacu?


zabiq

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie wlasnie wrocilem z USA po 2 miesiacach pobytu. wrocilem szybciej tylko z przyczyn osobistych. chcialbym tam wrocic po miesiacu lub dwoch? jakie mam szanse na odprawie w usa? mial ktos moze taki przypadek. acha mam 10 letnia wize i bylem tam 1 raz.

Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie Cie nie wpuszcza bo na turystyczna trzeba odczekac chyba 6 miechow miedzy pobytami...ale 8) bylem swiadkiem jak na lotnisku w detroit obywatelka francji ( a jesli sie nie myle jezdza oni na podobnych zasadach tyle ze nie potzrebuja promes ) zostala oczywiscie zatrzymana bo wrocila do usa po 2 miesiacach, a nastepnie ja wpuscili upominajac zeby tak wiecej nie robila :shock: takze widzisz wszystko jest mozliwe :D elo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wlasnie wrocilem z USA po 2 miesiacach pobytu.

To ci moze dac duuuzzzeeee szanse. Jezeli jestes 1 raz, to masz wize na 6 miechow, prawda?. Jezeli po 2 miesiacach wrociles i po nastepnych 2 znowu lecisz to daje 4 - wtedy jest jeszcze Twoja statra wiza "wazna". Po prostu trzeba spokojnie wytlumaczyc, ze miales pogrzeb kogos bliskiego i musiales przerwac wakacje a teraz zamierzasz je kontynuowac. Nie jestem fachowcem ale amerykanie wiedza, ze podroze o Polski sa kosztowne a to oznacza ze jestes bogaty :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to bzdury tu widze.... teoretycznie nie ma czasu jaki musisz byc po za granicami usa zeby przyjechac po raz kolejny mozesz jechac do polski i od razu na lotnisku wsiadac w drugi samolot do usa i leciec... a praktycznie roznie bywa... to zalezy tylko i wylacznie od oficera emigracyjnego jak on zinterpretuje twoj powrot....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...