Skocz do zawartości

czy jest ktos teraz na Florydzie na wizie J lub H2B??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

a wiec to bylo tak: w poniedzialek dostalam petycje do raczki i zadzwonilam do Warszawy wieczorkiem a dzisiaj odwiedzilam konsulat.. tam zawsze rano sa kolejki, dobrze ze mam o przejscia tylko przez Maly Rynek i juz jestem na miejscu i w konsulacie jestem czestym bywalcem to widzialam jak wyglada sytuacja... Termin mialam na godz 9: 20 a przed 11 bylo po bolu... Lekko sie zdziwilam ze osoba w okienku chciala rozmawiac tylko po Polsku... moze z tego wzgledu ze znamy sie juz z widzenia.. Pan zadal dwa pytania: czym bede zajmowac sie na Florydzie i jakie obecnie zajmuje stanowisko w firmie amerykanskiej w ktorej pracuje... i jeszcze mnie poinstruowal zebym nie zapomniala na bramce w Stanach pokazac petycji z dolaczonymi dokumentami... poniewaz na wize Q nie ma jako takiego planu terningowego...tylko ogolnie jakie stanowisko.. i przyblizone daty, ktore nawet sie zmienily. Mialm zaczac od 24/8 a na formularzu stwierdzili ze mam byc juz od 1 sierpnia.. high time to pack my stuff.... Teraz musze grzecznie czekac na DHL ...mam nadzieje ze do piatku dostane dokumenty... a jutro robie rezerwacje bileciku do Fort Myers i leeecimmy...

Jezeli jakies jeszcze pytania do smialo..:D

Czesc

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

na poczatku chcialabym pogratulowac otrzymania visy i mam pytanko do ciebie. poniewaz wlasnie siedze na florydzie i tez mysle w przyszlosci by wyjechac na intera, ale oprocz hot jobs na yahoo za bardzo nie wiem jak mam znalesc tego pracodawce. mozesz mi powiedziec w jakis sposob ty szukalas?

i czy praca w foxwoods jest scisle zwiazana z kierunkiem twoich studiow??

dziekuje z gory za odpowiedzi i jeszcze raz gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc..

..dzieki, fajnie ze sie odezwalas z florydy... pewnie troche goraco...

.tak dla wyjasnienia nie jestem w foxwoods, i nie wybieram sie... skad przyszlo to namysl???

... generalnie wyjezdzam z firmy Migacz.. wszystko zalatwione 10tego lece d Fort Myers... Oni wspolpracuja z AHA i maja szeroki wybor miejsc na florydzie ... co d obslugi przez firme M, bez zastrzezen, jezeli jest sie milym i w sposob kulturalny naciska i egzekwuje mozna wiele sie dowiedziec...

A gdzie jestes na florydzie??

Pozdrawiam

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej

dzieki za odpowiedz. ja jestem niedaleko Tampy. ja tez mysle o intershipie, ale studiuje informatyke i chce w tym kierunku wyjechac, a ze mam rodzine na florydzie to sama sobie bede szukala pracdawcy, bo zalezy mi by byc w miejscowosci gdzie rodzinka.

nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc ci udanego lotu i udanego pobytu w usa

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...