Skocz do zawartości

Ważne pytanie!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!!

Mam do Was ogromna prośbę. Zależy mi na wyjeździę do USA ale mam pewne obiekcję a mianowicie. Rok temu ukończyłem studia mgr na kier pedagogika, pracuje w swoim zawodzie, mam 25 lat. Moje pytanie dotyczy: czy mam jakieś realne sanse na otrzymanie wizy np. H2B (lub innej mozecie mi doradzić) czy np. powinienem zapisać sie na studia podyplomowe aby było łatwiej w konsulacie. Kontaktowałm się z biurami zajmujacymi sie organizacją wyjazdów na H2B i otrzymywałem odpwidz, że mam wielkie szanse na otrzymanie wizy i to mnie zaczeło zastanawiać, czy to nie jest naciągana odpowiedz?. Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji co ja? Proszę o pomoc w tym temacie bo wierze że na forum nikt nie bedzię mi ściemniał i powie jak to jest naprawde.

Za wszelkie dopwiedzi wielkie dzięki.

Pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko interesuje mnie wyjazd i pobyt legalny.pozdro

zatem, biorac pod uwage wyksztalcenie i to co napisal lukk - oferty biur (wizy h2b) wydaja sie najsensowniejszym rozwiazaniem. lec do biur; zbierz oferty, a pozniej znow wpadaj na forum, zeby skonfrontowac je z tymi, ktorzy juz na h2b wyjezdzali (vide: co biura oferuja jesli chodzi o czas trwania pracy, stanowiska, wysokosc zarobkow - a to co w rzeczywistosci okazuje sie byc na miejscu).

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...