Skocz do zawartości

płaskie karty płatnicze, czy są akceptowane?


Sun-d

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pytanie odnosnie kart platniczych. W banku zapewniali mnie ze nie powinno byc problemow z placeniem plaska karta Visa, natomiast gdy rozmawialam z obywatelem USA powiedzial mi ze stosuje sie u nich tylko wypokle... :/

Jezeli ktos cos wie to bardzo prosze o info!!! za trzy dni wylatuje i nie chcilabym miec problemow.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visa Electron Inteligo (plaska) nigdy mi nie przeszla autoryzacji w wypozyczalniach samochodowych, w sklepach nie probowalem.

Po otwarciu rachunku w banku w tydzien dostaniesz karte akceptowana wszedzie, z wiekszymi zakupami mozna poczekac ten tydzien. Gorsza sprawa jak chcesz wypozyczyc auto od razu po przylocie, majac Electrona to bedzie jak kiepska loteria.

Sprecyzuj do czego ci potrzebna ta karta, jak do transportu gotówki to wykup czeki podrozne jesli sie boisz wiezc cash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bez problemu posluzysz sie wyplukla karta kredytowa Citibanku. Ja nie mialem nigdzie problemu (zakupy przez internet, wypozyczalnie samochodo, zaplata w sklepie, hotelu). Ponadto jesli wplacisz $ na konto w Polsce (otwierasz subkonto walutowe i przed wyjazdem aktywujesz je), to debetem bez problemu wyplacisz cash w kazdym bankomacie Citigroup. Na dodatek, mozesz miec konto online i stala kontrole nad wydatkami. Pamietac nalezy, ze przy poborze gotowki nalezy poslugiwac sie karta debetowa, a nie kredytowa! Przy obrocie bezgotowkowym na odwrot! Karte debotowa otrzymasz w Citibaku od reki, na kredytowa poczekasz 2 tyg. Na dodatek dziesiatki ludzi w USA bedzie Cie pytalo skad masz taka ladna karte ze zdjeciem :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...