Skocz do zawartości

Gwarancja miedzynarodowa


chudon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam kupic w stanach laptopa, aparat cyfrowy i ipoda. Mam pytanie czy do takiej rzeczy jak gwarancja miedzynarodowa warto jakies znaczenie przykladac. Jesli tak to gdzie kupowac najlepiej?? Bo bestbuy np wogole czegos takiego jak gwarancja poza usa nie proponuje... By the way czy manufacturer warranty w Ipodach obejmuje serwis na terenie Polski i czy to prawda ze aparaty i laptopy tanieja na poczatku wrzesnia?? Jak to jest dokladnie z clem (oczywiscie wszystkie towary zamierzam rozpakowac)??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamierzam kupic w stanach laptopa, aparat cyfrowy i ipoda. Mam pytanie czy do takiej rzeczy jak gwarancja miedzynarodowa warto jakies znaczenie przykladac. Jesli tak to gdzie kupowac najlepiej?? Bo bestbuy np wogole czegos takiego jak gwarancja poza usa nie proponuje... By the way czy manufacturer warranty w Ipodach obejmuje serwis na terenie Polski i czy to prawda ze aparaty i laptopy tanieja na poczatku wrzesnia?? Jak to jest dokladnie z clem (oczywiscie wszystkie towary zamierzam rozpakowac)??

Pozdrawiam

Ipod jak wszystkie produkty Apple (laptopy i desktopy) ma gwarancje swiatowa. Co do innych marek to zalezy, musisz sam przeczytac ulotke gwarancyjna. Jezeli sie nie myle Toshiba daje gwarancje swiatowa. Slepy typu Best Buy przewaznie nie daja takich gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w Polsce :D  

U nas serwisujac Ipoda potrebujesz:

- dowod zakupu z wpisanym nr seryjnym

- deklaracje celna  

Tego wymaga polski serwis Appla jesli korzystasz z miedzynarodowej gwarancji.

wlasnie tak kumpel sie wkopal, bo nie deklarowal na granicy - ale zdaje sie ze w niemczech mozna go oddac bez deklaracji celnej, chociaz nie jestem pewien na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...