Skocz do zawartości

Kiedy Sprzedać Dolary $$$ ???


lejk

Rekomendowane odpowiedzi

moze moje wojewodztwo jest jakies inne - ale patrzac na archiwalne kursy srednie NBP... prosze: XI 04: 3,2830; 29 VI 06: 3,2471.

nara, heh

Heh, wcale nie inne, ale zdecyduj się - październik czy listopad, bo już nie wiem? :D W grudniu-styczniu 2004/2005 dolar spadł do 2.90 zł.

W kantorze wynegocjujesz kilka groszy ale nigdy nie 30 gr na jednym dolarze, a taka była różnica między kursem z lipca 2006 a październikiem 2004 :D

edit: Heh, pisałeś o paźdzerniku - zobacz sobie więc kurs z Citibanku: http://www.citibank.pl/poland/corporate/po.../kursy_arch.jsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wcale nie inne, ale zdecyduj się - październik czy listopad, bo już nie wiem? ;) W grudniu-styczniu 2004/2005 dolar spadł do 2.90 zł.

W kantorze wynegocjujesz kilka groszy ale nigdy nie 30 gr na jednym dolarze, a taka była różnica między kursem z lipca 2006 a październikiem 2004 :D

no wlasnie... tak mozna w nieskonczonosc... :D

czy o wrzesniu, czy o czerwcu, czy innym grudniu... od 2003 do konca 2004 trwalo stale obnizanie wartosci $/euro, za czym podazal kurs zlotowki. mowienie wiec, ze listopad jest jakis wyjatkowy - jest bez sensu, bo pazdziernik 04 byl o wiele lepszy, a wrzesien jeszcze ciekawszy. nie mowiac o sierpniu (a niektorzy WATowcy w sierpniu juz wracaja).

poza tym - jak napisal rosol - trend trendem, stopy w eurolandzie i usa stopami, a pojedyncze wydarzenia tez maja swoj znaczacy wplyw na kurs walut w krotkim okresie - wiec z mojej strony EOT zakonczony powtorzeniem: sprzedac po dobrze dogadanym kursie, a nie czekac na mityczny listopad.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...